• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ocak 2021 Cuma 15:09 | Son Güncelleme:

Turgay, Asya'nın evinde... Volkan görünce şoke oldu!

Turgay, Asya'nın evinde... Volkan görünce şoke oldu!

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un rol aldığı Sadakatsiz dizisi 16. yeni bölüm fragmanı izleyenlerin beğenisine sunuldu. Derin, Ali ile arasındaki buzları her geçen gün eritirken anne-oğulun arasını açacak hamlelerde bulunur. Volkan da Ali'nin durumunun kritik olduğunu bildiği için Asya ile arasını düzeltmek ister. Asya'nın evine gidip durumu anlatmaya çalışan Volkan, evde Turgay'ın olduğunu görünce şoke olur.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmesi haline gelen Kanal D'nin fenomen yapımları arasında adını yazdıran başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi 15. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitlerken merakla beklenen 16. yen, bölüm fragmanı da yayınlandı.

Sadakatsiz 16. yeni bölüm fragmanında; Derin, Ali ile Asya'nın arasına mesafe girmesi için bütün kozlarını kullanır. Asya'ya olan kini için Ali'yi oyunlarına alet eden Derin'e Volkan'dan tepki gelir. 

Volkan, Ali'nin annesine ihtiyacı olduğunu Derin'in yüzüne vurur. Volkan, Asya'nın evine gidip onula konuşur. Ali'yle yaşadıkları sorunları çözmek için yardımcı olacağını söyleyen Volkan, evden Turgay'ın çıktığını görünce şoke olur.

SADAKATSİZ 15. BÖLÜM ÖZETİ

Selçuk, Nil, Volkan ve Asya’yı bir araya getiren ölüm korkusu, yeni iç hesaplaşmaları ve yüzleşmeleri beraberinde getirir. Volkan ve Derin arasındaki gerginlik büyürken, Haluk’un kurduğu plan onu geçmişinden gelen beklenmedik bir sürprizle karşılaştırır. 

Asya yüz yüze geldiği gerçek karşısında büyük bir çıkmaza sürüklenirken, tüm dengeleri sarsan gelişme ne olacaktır?

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek