• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Ekim 2020 Çarşamba 13:31 | Son Güncelleme:

Tuğçe Tayfur sessizliğini bozdu: Kimsenin yuvasını yıkmadım!

Tuğçe Tayfur sessizliğini bozdu: Kimsenin yuvasını yıkmadım!

Ferdi Tayfur'un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, evli ve çocuklu iş insanı Tolga Bayar'ın yuvasını yıktığı iddiaları karşısında sessizliğini bozdu. Tayfur, “Kimsenin yuvasını yıkmadım. Tolga'yı tanıdığım ve hayatında olduğum için asla pişman değilim” dedi.

Usta sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, 7 yıllık eşi Taner Şafak’tan geçen yıl tek celsede boşanmıştı. Tayfur’un evli iş adamı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi.

İş adamının eşi Ebru Bayar, katıldığı bir programda eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tayfur’un araya girip yuvasını yıktığını ve boşanma aşamasına geldiklerini belirtti. Ayrıca eşinin 1 aydır çocuğunu görmediğini de açıkladı.

"TOLGA’YI TANIDIĞIM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM"

Yaşanan olaylarla ilgili Tuğçe Tayfur bir açıklama yaparak, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi:

“Tolga Bey ile tanıştığımda eşiyle o evlerini ayırmıştı. Tolga Bey, avukatına boşanma işlemi için vekalet vermişti ve ‘Bu iş senden önce bitti.’ demişti. Ben kimseyi kimsenin elinden almadım. Tolga Bey ile dava açılmadan önce tanıştım. Görüştük ama sadece arkadaşı olarak yanında durdum. Tolga Bey’in sadece çocuğu için katlandığı bir evliliği vardı. Bu bir süreç. Bir bedel ödenmesi gerekiyorsa ben ve Tolga Bey misli misli ödedik. Bana ev tutulduğu ve o kişinin eşyalarını aldığım söyleniyor. Bunların hepsi yalan. Oğlumu bırakıp başka bir evde yaşamam imkansız. Ancak resmi nikâh olursa biriyle aynı evde yaşayabilirim. Tolga’yı tanıdığım ve hayatında olduğum için asla pişman değilim.”

"TUĞÇE’YE KARŞI BİR ŞEY HİSSETMİYORUM"

Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur’un elini tuttuğu bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ilişkilerini duyurdu. Bayar, iki ay önce katıldığı bir programda ise Tayfur için “Sadece arkadaşım olan bir kız. Birlikte olduğumuz hiçbir karede yalnız değiliz. Eşimle iki aydır hiç görüşmüyorum. Tuğçe’ye karşı da hiçbir şey hissetmiyorum” demişti. Ebru Bayar ise Tuğçe Tayfur yüzünden eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve hastane raporları olduğunu iddia etmişti.

Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur’la el ele çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve “Tuttuğun elin hakkını vermek lazım bazen” notunu yazdı.

<p>62 yaşındaki Emine Eren, ekipler tarafından enkaz sağ olarak kurtarıldı. İlk müdahalesi enkaz yığ

62 yaşındaki Emine Eren'in enkazdan çıkarılma anı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de enkaz altındaki anne ve 4 çocuğuna ulaşıldı

Binanın yan yatmaması için 3 vinçle destek verildi