• $8,1074
 • €9,7172
 • 455.344
 • 1389.39
08 Nisan 2021 Perşembe 10:05 | Son Güncelleme:

Tuğba Özerk'in sevgilisi Gökmen Şen kimdir, ne iş yapıyor? Tuğba Özerk kimdir, kaç yaşında?

Tuğba Özerk'in sevgilisi Gökmen Şen kimdir, ne iş yapıyor" Tuğba Özerk kimdir, kaç yaşında"

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Tuğba Özerk kimdir, aslen nerelidir? Tuğba Özerk'in sevgilisi Gökmen Şen kimdir, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Tuğba Özerk, evlenmek için hazırlık yapıyor. Tektaşı takan Özerk, sevgilisiyle olan romantik anlarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşıyor.

Tuğba Özerk bugün Star Tv'nin sevilen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Tuğba Özerk kimdir, kaç yaşında? Tuğba Özerk'in sevgilisi Gökmen Şen kimdir, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya bşalndı.

Tuğba Özerk bir yıldır beraber olduğu sevgilisiyle evleneceğini duyurmuştu. Evlenmek için hazırlık yapan Tuğba Özerk, bugün canlı yayında gelinlik provası yaptı ve çok özel açıklamalarda bulundu. İşte hakkında tüm merak edilenler..

TUĞBA ÖZERK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

4 Haziran 1980'de İzmir'de doğdu. Melih Özakat İlkokulu'na, Özel Çakabey Lisesi'nde ortaokula ve konservatuvarda liseye gitti. 7 yaşında okul hayatına başlamasıyla TRT ve İzmir Devlet Konservatuvarı'nın çocuk korolarında müzik eğitimine başlaması aynı zamana denk gelir.

İlk geri vokal deneyimini 12 yaşında Sezen Aksu'yla beraber 1992 yılında gerçekleştirdi. Sezen Aksu'nun yanında solo ve vokal çalışmaları devam ederken okul hayatı İzmir'de devam etmekteydi.

İlk TV programına yine Sezen Aksu'yla 1992 yılında TRT'de çıktı. Geri vokal çalışmalarının yanı sıra bu programda solo bir şarkı da seslendirmesi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Büyük yetenek olarak lanse edilen Tuğba Özerk'in sahne ve müzik hayatı tam anlamıyla böyle başladı denilebilir.

Okul hayatı bittikten sonra İstanbul'a taşınan sanatçı aralarında Ege, Deniz Seki gibi isimler bulunan sanatçılara geri vokal yaptı. Daha sonra solo sahne çalışmalarına başlayan Özerk, 2002 yılının Aralık ayında "Dün Gibi" adlı ilk solo albümünü çıkardı. 'Aşk yarası' adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başlarında yer aldı. Albümle beraber oyunculuk yönünü gösterebilme fırsatı yakalayan sanatçı, atv'nin uzun süredir yayın yapmış olduğu dizisi "Böyle mi olacaktı"da bir sene kadar rol aldı.

İlk albümünde bir tane bestesi olan Özerk üç senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.6 Temmuz 2005 tarihinde 'Lo Lo Lo' adlı ikinci solo albümünü çıkardı.'Lo Lo Lo' adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başı oldu. İkinci albümünde bir tane bestesi olan iki senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.

TUĞBA ÖZERK'İN SEVGİLİSİ GÖKMEN ŞEN KİMDİR?

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Gökmen Şen, özel bir şirkette proje müdür yardımcısı olarak görevini sürdürüyor. Brüksel ve İstanbul Merkezli vinç pazarlama şirketi GST vinç firmasının sahibi olduğu yazıyor.

 • Tuğba Özerk kimdir
 • Tuğba Özerk kaç yaşında
 • Tuğba Özerk aslen nereli
 • Tuğba Özerk hamile mi
 • Tuğba Özerk sevgilisi kim
 • Gökmen Şen kimdir
 • Gökmen Şen ne iş yapıyor
 • Gökmen Şen mesleği
<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı

Aynı cadde üzerinde 1 dakika arayla iftar yapıyorlar

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı