• $7,4215
  • €8,956
  • 409.459
  • 1538.04
25 Ocak 2021 Pazartesi 15:06 | Son Güncelleme:

Tuğba Özerk, Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'e seslendi: Bu hastalıkla 12 yıldır savaşıyorum anne olamadım

Tuğba Özerk, Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'e seslendi: Bu hastalıkla 12 yıldır savaşıyorum anne olamadım

Bağırsak rahatsızlığı nedeni ile Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül hayranlarını üzmüştü. Şarkıcı Tuğba Özerk, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'ya seslendi. Özerk, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda 'Bu hastalıkla 12 yıldır savaşıyorum anne olamadım' dedi.

Hızla kilo vermesi nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisine veda ettiğini 'Vücudum tolerans göstermedi, biraz dinlenmeye ihtiyacım var' sözleri ile duyurmuştu.

Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konulan Neslihan Atagül'ün geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan görüntüsü hayranlarını korkutmuştu. Oldukça yorgun ve kilo verdiği görülen Atagül, son hali çok konuşulmuştu.

Tuğba Özerk aynı hastalıkla 12 yıl mücadele ettiğini belirterek Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'e seslendi. Özerk, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

'Bu hastalık aslında çok yaygın olan ve benim de 12 yıldır mücadele ettiğim ciddi bir rahatsızlık. Yeri geldiğinde konserlere gidemediğim, acılar içinde tekrar hastanelere döndüğüm ve işimden olduğum hastalık gerçekten. Neslihan ve Kadir; öncelikle size ilk tavsiyem eğer bir bebek sahibi olmak istiyorsanız, sakın! Şimdi değil... Önce tedavi... Tedaviden sonra hemen bebek sahibi olun lütfen. Çünkü bu hastalığın en kötü tarafı maalesef kadın yumurta sayısını düşürmesi. Ben bunları çok çektim. Bunun acısını çok yaşadım ve çok ağladım. Bebek sahibi olamadım. İnşallah bundan sonraki teknolojide ben de Allah nasip ederse anne olmayı çok istiyorum ve olabilirim'

<p>Süper Lig'in 28. haftasında Ankaragücü sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Bu zorlu karşılaşmada

Galatasaray-Ankaragücü Maç Yorumu

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi