• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Eylül 2021 Pazartesi 11:01 | Son Güncelleme:

Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç'ı dilenciye benzetti

Şarkıcı Tuğba Ekinci TV8'de ekrana getirilen 2. Sayfa programına konuk olurken Serdar Ortaç'ı hedef aldı. Son dönemde yaptığı gaflarla gündemden düşmeyen Ortaç'ı dilenciye benzeten Ekinci, "Bu hallerini görünce gülesim geliyor. Hani caminin önünde 'abla, abla mendil al' derler ya onun gibi. Avlu kenarındakiler gibi oldu" sözleri ile dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda Beşiktaş ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle taraftarı sinirlendiren Serdar Ortaç, alkol aldığını ifade ederek özür dilerken konserleri iptal edildi. 2. Sayfa programına konuk olan Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç hakkında yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti.

"SERDAR SAĞLIKLI DA OLSA KADINLAR YANINDA KAÇARDI"

Ekinci, "Bizim değerli bir sanatçımız kendine dikkat etmesi lazım. Ben hiç alkol kullanmadım. Herkes beni çok içer diye düşünür ama ben alkol tüketmiyorum. Onların da tadı hoşuna gidiyor. Serdar sağlıklı da olsa kadınlar yanında kaçardı. Son ayrılığında hastalıktan dolayı bittiğini söylemişti o da hoş değil. İrlanda'dan gelen biri için Serdar bir Brad Pitt...

"AVLU KENARINDAKİLER GİBİ OLDU"

Serdar bu kadar mutsuz değildi. Bu hallerini görünce gülesim geliyor. Hani caminin önünde 'abla, abla mendil al' derler ya onun gibi. Bence abartıyor. Star duruşu için hoş değil. Avlu kenarındakiler gibi oldu" ifadelerini kullandı.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!