• $8,3129
  • €10,1416
  • 490.323
  • 1444.46
01 Mayıs 2021 Cumartesi 11:58 | Son Güncelleme:

Tuba Ünsal hastalığını açıkladı: Geçirgen bağırsak sendromum var

Tuba Ünsal hastalığını açıkladı: Geçirgen bağırsak sendromum var

Oyuncu Tuba Ünsal, Neslihan Atagül gibi kendisinin de ‘Geçirgen Bağırsak Sendromu' hastası olduğunu açıkladı. Ünsal, "Geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığım var. Belli dönemlerde diyet ve sağlıklı beslenmem gerekiyor. Öldürmüyor ama süründürüyor” dedi.

Oyuncu Tuba Ünsal, 17 gün sürecek tam kapanmanın başlayacağı son günde girdiği Nişantaşı'ndaki kitapçının altını üstünü getirdi.

Snob Magazin'in haberine göre; Kendisi ve çocukları için 26 tane kitap alan ünlü oyuncu Ünsal, kapanma döneminde ailece kitap okuyacaklarını söyleyip "Kitapçıyı biraz yüklendik, üç haftalık yasakta stoklayalım evde bol bol okuruz dedim. Herhalde 26 tane kitap aldım. Kendim için 'Ayorvedik beslenme ve beyinle bağırsakla' ilgili ve 'kadın beyni' ve 'erkek beyni' kitapları aldım. Klasikleri topladım, okumadığım romanları aldık, bakalım arabaya kadar nasıl taşıyacağız" diye konuştu.

"ÖLDÜRMÜYOR SÜRÜNDÜRÜYOR"

Geçtiğimiz hafta Avusturya'daki bir detoks merkezine gidecekken uçağı kaçırdığı için İstanbul'da kalan Ünsal, kliniğe tedavi olmak için gitmek istediğini söyledi.

Neslihan Atagül gibi kendisinin de 'Geçirgen Bağırsak Sendromu' hastası olduğunu ve bu nedenle tedavi için merkeze gitmeyi planladığını ancak uçağı kaçırdığını söyleyen Ünsal "Sağlık merkezine gidiyordum, rahatsızlığım var onunla ilgili, gidemedim 'bunda da hayır vardır' dedim. Bir hafta içinde ya uçak kaçırdım, ya korona çıktı alacağım merkezde ya pasaportum gelmedi. Benim geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığım var, belli dönemlerde diyet ve sağlıklı beslenmem gerekiyor. Öldürmüyor ama süründürüyor" dedi.

  • tuba ünsal
  • geçirgen bağırsak sendromu
  • tüba ünsal hastalık
<p>İşgalci İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik müdahalesi devam ederken,

Kudüs'te tepki çeken görüntü! Mescid-i Aksa'dan alevler yükselirken Yahudiler Kudüs Günü'nü kutladı

''Istanbul Photo Awards 2021'' kazananları açıklandı

Tunceli'deki Çırtan Şelalesi ziyaretçilerini büyülüyor

Tunceli'de 'koca engerek' görüldü