• $7,4839
  • €9,0393
  • 441.817
  • 1556.77
27 Kasım 2020 Cuma 15:38 | Son Güncelleme:

Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşıyor mu? Açıklama geldi

Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşıyor mu" Açıklama geldi

Umut Evirgen ile uzun soluklu ilişkisi sona erdikten sonra pek çok isimle adı anılan oyuncu Tuba Büyüküstün'ün, son olarak meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Büyüküstün'den konuyla ilgili açıklama gecikmedi.

Uzun yıllar aşk yaşadığı Umut Evirgen'le karantina sürecinde yollarını ayıran Tuba Büyüküstün'ün, geçen günlerde kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı iddia edildi. Büyüküstün, hakkında çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozdu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, iddiaları yalanladı. 38 yaşındaki Tuba Büyüküstün, yayınladığı gönderide şunları söyledi:

"Biliyorum; bana aşkı yakıştırıyorsunuz. Adına, 'İlişki' diyorsunuz. Benim adıma mutlu oluyor ya da beni yeriyorsunuz... Ama ben, bu aralar kendimle bir ilişki yaşıyorum. Kendimle bitmeyen bir randevudayım. Kendi gözlerimin içine bakıyorum. Kendi ellerimi tutuyorum. Önce kendi ruhuma dokunmalı, aşkın kendisi olmalıyım."

Bir dönem Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu gibi isimlerle aşk yaşayan Ekin Mert Daymaz ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda büyük başarılar elde güvenlik güçleri, aynı kararlılığ

Terör örgütü PKK'ya sınırda nefes kesen operasyon! Finans kaynağına büyük darbe vuruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Muş'ta ''kar kaplanları'' yolları açmak için metrelerce karla mücadele ediyor

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor