• $9,2134
  • €10,7435
  • 528.676
  • 1432.8
27 Eylül 2021 Pazartesi 14:53 | Son Güncelleme:

Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

Şarkıcı Nadide Sultan, oğlu ile aracında seyir halindeyken korku dolu anlar yaşadı. Oğlunun oturduğu koltuk alev alırken şarkıcı, duruma hızla müdahale etti. Olayın ardından açıklamalarda bulunan Nadide Sultan, "Sıcaklığı fark edince dumanı gördüm. Kurban kesip Afrika'daki çocuklara gönderdim" ifadelerini kullandı.

Nadide Sultan ve oğlu Kaan'ın bindiği aracın arka koltuğunda geçtiğimiz cumartesi günü yangın çıktı. Şarkıcı, oğlunun uyuduğu anlarda alevleri görünce büyük korku yaşarken olaya müdahale etti.

Nadide Sultan, alevlere tüpü ile müdahale ederken yangının elektrik kaynaklı çıktığı öğrenildi. Yaşananların ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Nadide Sultan, şu açıklamada bulundu:

"ELEKTRİK TESİSATINDAN ÇIKMIŞ OLABİLİR"

"Araçla gidiyordum. Akşam saatlerinde Kaan'da arkada uyuyordu. Belimde bir sıcaklık hissettim. Sonra belim acımaya başladı ve aracın arka koltuğundaki dumanı fark ettim. Hemen kenara çekip söndürmeye çalıştım. İlk etapta camlar açık olduğu için sigara izmariti geldiğini düşündüm. Hemen video çekip araç servisine gönderdim. Onlar da elektrik tesisatından çıkmış olabilir dediler.

"KURBAN KESTİRDİM"

Eşim de çekimdeydi. Yangını söndürüp yavaş yavaş devam ettim. Teknik bir arızadan kaynaklanıyormuş. Benim arabanın modelinin aynısı diğer gün yanmış. Hemen ardından kurban kestirdim. Kazaya belaya karşı kurban kestirip Afrika'daki çocuklara gönderdim. Ondan önceki haftada Kaan kafasını vurmuştu o da çok şişmişti. Kurşun döktürme falan bilmem ondan kurban kestirdim."

<p>Türkiye Cumhuriyeti hükümetini  illegal bir örgüt, bürokratlarını da mafya gibi göstermeye devam

Kemal Kılıçdaroğlu skandal açıklamalarını sürdürdü! “Evet, onları tehdit ediyorum!”

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor