• $7,4024
  • €9,0059
  • 444.987
  • 1575.39
16 Ocak 2021 Cumartesi 17:54 | Son Güncelleme:

Tozkoparan İskender hangi gün yayınlanıyor? Tozkoparan İskender yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Tozkoparan İskender hangi gün yayınlanıyor" Tozkoparan İskender yeni bölüm ne zaman, saat kaçta"

TRT1'in yeni dizisi Tozkoparan İskender'in yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Daha önce Tozkoparan olarak başlayan ve sonrasında farklı konseptlerle ekrana gelen yapımın devam bölümleri TRT1 ekranında yer alıyor. Tozkoparan İskender dizisinin ilk 2 bölümü de yayınlandı. Peki, Tozkoparan İskender hangi gün? Tozkoparan İskender yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte tüm merak edilenler...

TRT1'in yeni dizisi Tozkoparan İskender'in ilk 2 bölümünü 2 Aralık Cumartesi akşamı yayınladı. Ancak dizinin hayranları gerçek yayın gününü araştırıyorlar. Tozkoparan İskender hangi gün? Tozkoparan İskender yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Tozkoparan İskender zaman yolculuğu yapıyor.. İşte tüm detaylar...  

TOZKOPARAN İSKENDER HANGİ GÜN?

Tozkoparan İskender dizisi 3. bölümü ile 10 Ocak Pazar günü saat 17.30’da izleyicilerle buluşacak ve her hafta pazar günleri aynı saatte ekranda yerini alacak.

TOZKOPARAN İSKENDER KONUSU NEDİR?

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.

12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Tozkoparan İskender 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Tozkoparan İskender 3. bölümde neler olacak?

<p>ABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, ABD'de geçtiğimiz yıl 3  Kasım'da gerçekleştirilen Başkanlık

'Trump, 6 Ocak olaylarında tuzağa düştü'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Kasapoğlu, Samsun'da kano durgunsu parkuru inşaatında inceleme yaptı

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor