• $7,4851
  • €9,0587
  • 442.5
  • 1526.26
15 Ocak 2021 Cuma 09:29 | Son Güncelleme:

Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı geldi! Tozkoparan İskender yeni bölüm saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?

Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı geldi! Tozkoparan İskender yeni bölüm saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor"

TRT1'in sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Tozkoparan İskender'in yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Tozkoparan İskender yeni bölüm hangi gün, saat kaçta? sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz yıllarda da benzerleri yayınlanan Tozkoparan serisinin devamı niteliğindeki yeni yapım da büyük ilgi gördü.

TRT 1'in yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender yeni bölümleriyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Tozkoparan İskender yeni bölüm hangi gün, saat kaçta? sorusunun yanıtı da merak konusu oldu. Tozkoparan İskender; okçuluk, kahramanlık ve kahkaha dolu sahneleri ile çocuklar tarafından çok sevildi. İşte tüm merak edilenler...

TOZKOPARAN İSKENDER YENİ BÖLÜM HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

Tozkoparan İskender'in yeni bölümü 17 Ocak Pazar günü saat 17.30’da izleyicilerle buluşacak ve her hafta pazar günleri aynı saatte ekranda yerini alacak.


TOZKOPARAN İSKENDER KONUSU NEDİR?

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.

12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

TOZKOPARAN İSKENDER OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da yer alıyor. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.

Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi çok sevilen yetişkin oyuncular eşlik edecek.

TOZKOPARAN İSKENDER NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tozkoparan İskender dizisi genelde ormanlık alanlarda çekiliyor. Tozkoparan İskender dizisi çekimleri için genelde Beykoz yakınlarında yer alan ormanlık alanlar tercih edildi.

<p>Peki, pandemi sürecinin psikolojimizi ve aile yapımıza olumlu ve olumsuz etkileri neler? Psikoter

Pandemi süreci aile yapımızı nasıl etkiledi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu

Başkan Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'na katıldı