• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Ağustos 2020 Pazartesi 20:35 | Son Güncelleme:

Tövbeler Olsun oyuncuları kimler, konusu nedir? Tövbeler Olsun 2.bölüm fragmanı yayında!

Tövbeler Olsun oyuncuları kimler, konusu nedir" Tövbeler Olsun 2.bölüm fragmanı yayında!

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Tövbeler Olsun dizisinin senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan yazıyor. Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı Tövbeler Olsun komedi türünde ekranlara geliyor. Dizi her Pazar izleyici karşısına çıkacak.

İçimizi ısıtacak komik aile filmi Tövbeler Olsun, TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Birçok usta oyuncuya ev sahipliği yapan Tövbeler Olsun’un dizisinin senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan ele alıyor. Serdar Akar tarafından yönetilen dizi Tövbeler Olsun, başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi ekranlara taşıyacak.

TÖVBELER OLSUN KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu, yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği dizi, başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding'in patronu Namzet Horanta'nın, "pintilikten", "cömertliğe" giden "büyük değişimi"ni konu alıyor.

TÖVBELER OLSUN 2. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizide Namzet'in, "hatme çiçeğim" diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra'nın bu değişimden nasıl etkilendiği, değişim sayesinde eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesi gibi kimi düşündüren, daha çok da güldüren olaylar zinciri yaşanıyor.

TÖVBELER OLSUN OYUNCULARI KİM?

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal bulunuyor.

<p>Gaziantep'te Emine-Kemal K. çifti oğullarının bisikleti çarpışması yüzünden kavga ettiği Muhammed

Garajda komşularının çocuğunu dakikalarca dövdüler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hasta koronavirüs kaptığını öğrenmeden filyasyon ekibi devreye giriyor

Dünyaya yön veren siyasi liderler kaç saat uyuyor