• $8,2421
  • €10,0386
  • 485.215
  • 1441.33
19 Mart 2021 Cuma 22:35 | Son Güncelleme:

Tolgahan Sayışman'dan üzen haber! Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Tolgahan Sayışman'dan üzen haber! Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman hayranlarını üzen bir haberle gündeme geldi. Elveda Rumeli, Lale Devri, Siyah İnci ve Şampiyon gibi yapımlarla büyük beğeni toplayan oyuncu Tolga Sayışman koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sayışman “Herkesi çok daha dikkatli olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığını belirten Sayışman "Tedavime hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi çok daha dikkatli olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Hastalığına ilişkin sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Tolgahan Sayışman, "Az önce Covid-19 olduğumu öğrendim. Bir süredir evde tedavi görüyordum. Yapılan testler negatifti. Ancak bugün son olarak yaptırdığım test pozitif çıktı. Yeni mutasyonlu virüs testlerde ilk etapta pozitif gözükmeyebiliyormuş. Tedavime hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi çok daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Herkese sağlık günler temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

<p>İstanbul'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik 10 ilçede gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 8 zanl

İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a operasyon: 8 gözaltı

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi