• $8,2867
  • €9,6777
  • 497.649
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Tolgahan Sayışman Şeref Sözü ile bomba gibi geliyor!

Tolgahan Sayışman Şeref Sözü ile bomba gibi geliyor!

Show TV'nin heyecanla beklenen dizisi, yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği ‘Şeref Sözü', 14 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak. Tolgahan Sayışman yeni sezonda Şeref Sözü ile bomba gibi geliyor.

Show TV’nin merakla beklenen dizisi Şeref Sözü için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Tolgahan Sayışman Şeref Sözü ile yeni sezona bomba gibi geliyor.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak.

Hülya Darcan’ın canlandıracağı ‘Emsal Adabeyli’nin anlatıldığı tanıtım dikkat çekti. Adabeyli Adası’nın en tepesinde bulunan Emsal Hanım’ın güçlü karakteri ve iddialı sözleri dikkat çekiyor. Emsal Adabeyli’nin ‘Adabeyli Adası’ için her şeyi yapabileceği gözler önüne seriliyor.

Tolgahan Sayışman’ın hayat vereceği, ‘Ada Masalı’nın kahramanı Cihan Adabeyli’nin karakter tanıtımı büyük beğeni topladı.

Adabeyli Adası’nda ve ailesinde kuralları koyan Cihan Adabeyli’nin dünyasında ihanetin telafisi, kahpeliğin affı yok! Ancak İsra için gururdan ördüğü duvarlarını da kanunlarını da çiğneyecek olan Cihan Adabeyli’nin hikayesi şimdiden büyük merak uyandırıyor.


<p>Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgali altındaki topraklarını geri almak için başlattığı operasyonl

Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan hedeflerini imha etmeye devam ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul güne yağmurla başladı

Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları