• $7,3946
  • €8,9546
  • 437.756
  • 1467
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:51 | Son Güncelleme:

Netflix The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu? The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu" The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak"

İlk sezonuyla büyük yankı uyandıran The Witcher dizisinin 2. yeni sezonu heyecanla bekleniyor. The Witcher 2. sezon ne zaman? The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. The Witcher, yılın sonunda çıkmasına karşın, Netflix'in 2019 yılı listelerinde en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştı. The Witcher hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Netflix, geçtiğimiz sene Aralık ayında, uzun zaman boyunca merakla beklenen The Witcher'ın ilk sezonunu yayınladı ve dizi büyük yankı uyandırdı. The Witcher 2. sezon ne zaman? The Witcher yeni sezon tarihi belli oldu mu? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. The Witcher'ın ikinci sezon çekimleri başladıktan sonra birkaç kez salgın sebebiyle, en son da Geralt'ı canlandıran Henry Cavill'ın sakatlanması sebebiyle çekimler aksamıştı.  

THE WİTCHER 2. SEZON NE ZAMAN?

İlk sezonuyla kendine geniş bir izleyici kitlesi bulan ve beğeni toplayan The Witcher’ın ilk sezonunu büyük bir ilgi ile izlendi. İzleyicisinden tam not alan The Witcher'ın yeni sezon tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

THE WITCHER KONUSU NEDİR?

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

The Witcher serisi, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı isimli fantastik roman serisinden uyarlandı ve izlediğimiz ilk sezon da serinin ikinci kitabı olan The Last Wish’in hikayesine dayanıyor. The Last Wish, yayınlanan ikinci kitap olsa da kronolojik olarak ilk sırada yer alıyor.

İlk sezon, toplamda sekiz bölümden oluşuyordu. Doğaüstü güçlere sahip yaratık avcısı kahramanımız Rivialı Geralt, güçlü ve etkileyici bir büyücü olan Yennefer ve prenses Ciri’nin hikayesini izlediğimiz bu sezonun zaman çizelgesi alışık olduğumuzdan biraz farklı ancak nihayetinde bu karakterlerin yolları kesişiyor.

THE WITCHER OYUNCULARI KİMLER?

Yeni sezonda seriye pek çok yeni karakter dahil olacak ve hikaye genişleyecek. Ekranda gördüğümüz ana karakterlerde ise bir değişiklik yaşanmayacak. Geralt rolünde Henry Cavill, Ciri rolünde Freya Allan ve Yennefer rolünde de Anya Chalotra, herhangi bir değişiklik olmadan yola devam edeceklerini açıkladılar.

Bu kemik kadro dışında seriye dahil olacak yeni isimler ise şöyle;

Coen rolünde Yasen Atour

Vereena rolünde Agnes Bjorn

Lambert rolünde Paul Bullion

Nivellen rolünde Kristofer Hivju

Eskel rolünde Thue Ersted Rasmussen

Lydia rolünde Aisha Fabienne Ross

Francesca rolünde Mecia Simson

<p>Yozgat'ta aydınlatma direğindeki Türk bayrağının katlanmış olduğunu gören yaşlı bir vatandaşın, ş

Yozgat'ta vatandaşın 'bayrak' hassasiyeti kameraya yansıdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar