• $8,7051
  • €10,4017
  • 497.322
  • 1410.79
26 Mayıs 2021 Çarşamba 14:15 | Son Güncelleme:

Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı hakkında ilk kez konuştu: Gönderme yapmadım

Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı hakkında ilk kez konuştu: Gönderme yapmadım

Teşkilat dizisi ile ekranlarda boy gösteren Çağlar Ertuğrul ve sevgilisi önceki gün görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Ertuğrul, Mohammed Alsaloussi'nin, özel jet bulamayınca sevgilisi Şeyma Subaşı için yolcu uçağını kapatmasıyla ilgili yaptığı paylaşımla ilgili 'Ben ona gönderme yapmadım' dedi.

Başarılı oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul ve sevgilisi Kayra Manukyan geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere takıldı.

TRT1'de ekrana getirilen Teşkilat dizisiyle ilgili konuşan Ertuğrul, 'Seyircinin desteği çok hoşumuza gidiyor. Diziye olan ilgi çok güzel. Çekimler için yarın Ankara'ya döneceğim' dedi.

ŞEYMA SUBAŞI HAKKINDA KONUŞTU

Ertuğrul, muhabirlerin 'Sosyal medya hesabınızdan Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisine yaptığınız gönderme gündem oldu. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?' sorusuna şu yanıtı verdi: 'Ben ona gönderme yapmadım. Ben sadece Mortal Kombat'ı izlemek istediğimiz belirttim'

NE OLMUŞTU?

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Alsaloussi'nin, özel jet bulamayınca hava yolu şirketi ile konuşup bir uçağın tüm biletlerini satın alarak sevgilisine jest yapmıştı. Subaşı, o anları 'Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti' notuyla paylaşmıştı. Subaşı'nın paylaşımının ardından jet konusu sosyal medyanın gündemine oturdu.

<p>Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, 26 Haziran'da temel atma töreni gerçekleşecek Kanal İ

Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün temeli 26 Haziran'da atılacak

Ertuğrul Gazi FSRU hizmete giriyor

Yıkılan konağın altında rastlandı! Hemen kazı başlatıldı

Burak Elmas'tan Fatih Terim'e dünyaca ünlü yıldız hediyesi