• $8,2401
  • €10,0492
  • 486.457
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 22:01 | Son Güncelleme:

Teşkilat dizisinde koronavirüs paniği! Oyuncu Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya'nın testi pozitif çıktı

Teşkilat dizisinde koronavirüs paniği! Oyuncu Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya'nın testi pozitif çıktı

Son dönemde birçok dizi oyuncusunun ve çalışanının yakalandığı koronavirüs vakalarına bir yenisi daha eklendi. TRT 1 ekranlarında pazar günleri izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinde Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya'nın koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.

Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde koronavirüs paniği yaşandı. Dizinin oyuncularından Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya'nın koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Başrol oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumunu anlattı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: "Arkadaşlarr :) Haber doğru, covid oldum. Evde 10 günlük karantinadayım. İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum. Atlatacağım inşallah. Ama gerçekten iyiyim, merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Yalnız değilim, Barış da benimle bu süreçte. Evde ayrı ayrı takılıyoruz, o negatif çok şükür. En iyi ilaçlardan biri moral. Benim moralim de yerinde... " cümlelerine yer verdi.

Öte yandan dizinin Hulki'si Nihat Altınkaya'nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Bu durum setin bir gün durmasına neden oldu. Altınkaya hemen karantinaya alınırken set ekibine yeniden test yapıldı.

<p>İsrail polisi sabah namazı sonrası Mescid-i Aksa'dan çıkan cemaate müdahale etmesi sonucu 10 kişi

İsrail polisinden Mescid-i Aksa'dan çıkan Filistinlilere müdahale: 10 yaralı

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor