• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
24 Ocak 2021 Pazar 09:09 | Son Güncelleme:

Tesadüf değil planmış! Bir Zamanlar Çukurova gerçeğin perdesini araladı...

Tesadüf değil planmış! Bir Zamanlar Çukurova gerçeğin perdesini araladı...

Bir Zamanlar Çukurova'da gerçeğin perdesi aralandı. Her hafta büyük bir heyecanla takip edilen ATV'nin sevilen dizisinde taşlar bir bir yerine oturuyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın ekrana gelen son bölümünde yaşananlar asıl gerçeği ortaya koyarken izleyicinin de büyük şaşkınlık yaşamasına yol açtı. 80. bölümde diziye yeni katılan Hande Soral'ın, pek de masum olmayan bir karakteri canlandırdığı anlaşıldı.

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan 80. bölümüyle yine geceye damga vurdu. İzleyicinin adeta ters köşe olduğu bölümde taşlar bir bir yerine oturmaya başladı. Uğur Güneş’in oynadığı Yılmaz ve Vahide Perçin’in hayat verdiği Hünkar karakterlerinin gidişiyle birlikte dönüşümün yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova'da tesadüf gibi görünen olayların planlı şekilde yapıldığı sinyali verildi.

İNTİKAM İÇİN GELMİŞ

Diziye yeni sezonda katılan Furkan Palalı’nın oynadığı Fikret’in neyin peşinde olduğu anlaşılamamıştı. Son bölümde Fikret’in Yamanlar’dan intikam almak için geldiği anlaşıldı. Annesini kaybeden Fikret’in onun son nefesini vermeden önce Adnan Yaman’ın yaptıklarının hesabını ailesinden soracağı sözleri dikkat çekti.

TESADÜF DEĞİL PLANLI YAPILMIŞ

Bu arada Hande Soral’ın oynadığı Ümit ile Fikret’in de sevgili oldukları anlaşıldı. Söz konusu sahnede Adana’da bir araya gelen Ümit ve Fikret’in aslında bir plan dahilinde oraya geldikleri de öğrenildi.

Fikret, “Seni tanımıyor gibi davranmak çok zordu” derken, Ümit de aynı sözleri tekrarladı. Bu sözlerden sonra öpüşen çiftin birlikte hareket edecekleri ve intikam için iş birliği yaptıkları da öğrenildi.

İzleyici bu gelişme karşısında büyük şok yaşarken, diziye heyecan katan Fikret ve Ümit ikilisi, Bir Zamanlar Çukurova izleyicisine büyük bir ters köşe yapmış oldu. Ümit’in Çukurova’yı karıştırmaya geldiği de anlaşıldı.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı