• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
31 Ocak 2021 Pazar 10:51 | Son Güncelleme:

Terapist dizisi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain Terapist konusu nedir, oyuncuları kimler?

Terapist dizisi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak" Gain Terapist konusu nedir, oyuncuları kimler"

Türkiye'nin yeni dijital içerik platformu Gain'in, psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi Terapist izleyicilerin beğenisine sunuldu. Toplamda 7 bölüm olan dizinin şimdiye kadar 6 bölümü yayınlandı. Yayınlanan son bölümü izleyenler Terapist dizisi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain Terapist konusu nedir, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Terapist dizisine dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

Gain'in psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi Terapist izleyicisi ile buluştu. Yönetmenliğini Zeynep Dadak'ın üstlendiği dizi kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman bir terapistin karısının öldürülmesiyle hayatının altüst olmasını anlatıyor. Toplamda 7 bölüm olan dizinin şimdiye kadar 6 bölümü yayınlandı. Terapist 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain Terapist konusu nedir, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. 

GAİN TERAPİST KONUSU NEDİR?

Geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromlarıyla şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesini konu alan 7 bölümlük mini dizinin yönetmenliğini ise yurtiçi ve yurtdışı film festivallerinden aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren başarılı yönetmen Zeynep Dadak üstleniyor.

TERAPİST DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Terapist dizisinin başrollerini Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

TERAPİST DİZİSİ 7. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Terapist dizisinin 6. bölümü izleyicilerle buluştu ve her Salı günü de yeni bölüm izleyicisinin karşısına çıkıyor. Terapist'in 7'nci bölümünün 2 Şubat'ta yayınlanması bekleniyor. 

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Erdoğa

Başkan Erdoğan: Lokantalar ve otellerle ilgili kararları Kabine Toplantısı'nda atacağız

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı