• $7,4194
  • €9,054
  • 442.126
  • 1542.45
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:47 | Son Güncelleme:

8 Ocak Cuma Temizlik Benim İşim birincisi belli oldu! Temizlik Benim İşim haftanın kazananı kim oldu?

8 Ocak Cuma Temizlik Benim İşim birincisi belli oldu! Temizlik Benim İşim haftanın kazananı kim oldu"

Fox Tv'nin ilgi ile izlenen yarışması Temizlik Benim İşim'de bugün final heyecanı yaşandı. Temizlik konusunda kendine güvenen titiz 5 yarışmacı haftanın birincisi olmak için kıyasıya rekabet içindeydiler. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi bugün yapılan son temizliğin ardından verilen puanlarla birlikte belli oldu. Peki, Temizlik Benim İşim kazananı kim? 8 Ocak Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? İşte tüm detaylar...

Temizlik Benim İşim'de bugün final heyecanı yaşandı. En iyi temizliği ben yaparım diyen 5 titiz yarışmacı, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. 8 Ocak Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim haftanın kazananı kim?  

TEMİZLİK BENİM İŞİM KAZANANI KİM?

Temizlik Benim İşim'de birinciliği ve 10 bin TL'nin sahibi iki kişi oldu. Songül Hanım ve Başak Hanım hem ödülü hem birinciliği paylaştı. 

TEMİZLİK BENİM İŞİM FORMATI NEDİR?

“En iyi temizliği ben yaparım” sloganıyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Yarışmada hiç bilmedikleri kirli bir eve giden yarışmacılar, verilen sürede evi temizlemek için kıyasıya mücadele edecek.

Bu arada yarışmacıları denetleyen Kadir ise zaman zaman onlara yardım ederken bazen de ağır bir şekilde eleştirecek. Gün sonunda da yapılan temizliğe göre yarışmacılara puan verecek. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 Bin TL'nin sahibi olacak.

TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

<p>Peki, doğru beslenme nasıl olmalı? Vücudu yeni haftaya nasıl hazırlamalı? Beslenmede doğru biline

Beslenmede doğru bilinen yanlışlar neler?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor

Haftanın yalanları