• $ 5,8422
  • € 6,5149
  • 279.872
  • 97404.4
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Temizlik Benim İşim Kadir'in annesinden şok eden itiraf geldi! Çocukken meğer...

Temizlik Benim İşim Kadir izleyiciler tarafından beğenilen isimler arasında yer alıyor. Hafta için her gün yayınlanan programın sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi yaptığı yorumlar ile büyük beğeni topluyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılan Kadir Ezildi’nin annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Ümran Ezildi’nin Kadir Ezildi’nin küçükken temizlik yapmayı sevmediğini ve eve çok pis geldiğini açıklaması izleyenleri çok şaşırttı.

Temizlik Benim İşim yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi izleyiciler tarafından çok seviliyor. Sevilen ismin yarışma programı hafta içi her gün ekrana geliyor. Programda konuk olunan evler temizleniyor, temizlik yapmanın püf noktaları izleyiciler ile paylaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılan Kadir Ezildi’nin annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR’İN ANNESİNDEN İTİRAF

Temizlik Benim İşim yarışmasının başarılı sunucusu Kadir Ezildi’nin programına katılan annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri açıkladı.

Ümran Ezildi, Kadir Ezildi’nin küçükken temizlik yapmayı sevmediğini dile getirdi ve “Yıkanmamak için eve gelmezdi. Niye? Çünkü onu o halde bir daha salmayacağım. Yemin ederim ayakları, tırnakları çöpleri kazımış halde eve gelirdi. Akşam gelirdi çünkü o saatten sonra da dışarı çıkmazdı. Çöp kovaları içinde gezerdi.” dedi.

 Kadir Ezildi’nin annesi Ümran Ezildi, “Şimdi de temizlik yapmasının önüne geçemiyoruz. Yerleri silme desek de sevdiğini söylüyor bundan dolayı da biz de onu sevdiği işten alıkoymak istemiyoruz.” dedi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Baykar Makine Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından, Akıncı Taarruzi İnsansız Hava A

İşte AKINCI’nın Test Fotoğrafları

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İşte 21. yüzyılın en iyi 100 futbolcusu

Tayland Kralı, eşi Wongvajirapakdi'nin rütbesi ve unvanını elinden aldı