• $ 6,7688
  • € 7,6343
  • 366.799
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
19 Eylül 2019 Perşembe 07:17 | Son Güncelleme:

Temizlik Benim İşim Kadir'in annesinden şok eden itiraf geldi! Çocukken meğer...

Temizlik Benim İşim Kadir izleyiciler tarafından beğenilen isimler arasında yer alıyor. Hafta için her gün yayınlanan programın sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi yaptığı yorumlar ile büyük beğeni topluyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılan Kadir Ezildi’nin annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Ümran Ezildi’nin Kadir Ezildi’nin küçükken temizlik yapmayı sevmediğini ve eve çok pis geldiğini açıklaması izleyenleri çok şaşırttı.

Temizlik Benim İşim yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi izleyiciler tarafından çok seviliyor. Sevilen ismin yarışma programı hafta içi her gün ekrana geliyor. Programda konuk olunan evler temizleniyor, temizlik yapmanın püf noktaları izleyiciler ile paylaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılan Kadir Ezildi’nin annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR’İN ANNESİNDEN İTİRAF

Temizlik Benim İşim yarışmasının başarılı sunucusu Kadir Ezildi’nin programına katılan annesi sunucu ile ilgili bilinmeyenleri açıkladı.

Ümran Ezildi, Kadir Ezildi’nin küçükken temizlik yapmayı sevmediğini dile getirdi ve “Yıkanmamak için eve gelmezdi. Niye? Çünkü onu o halde bir daha salmayacağım. Yemin ederim ayakları, tırnakları çöpleri kazımış halde eve gelirdi. Akşam gelirdi çünkü o saatten sonra da dışarı çıkmazdı. Çöp kovaları içinde gezerdi.” dedi.

 Kadir Ezildi’nin annesi Ümran Ezildi, “Şimdi de temizlik yapmasının önüne geçemiyoruz. Yerleri silme desek de sevdiğini söylüyor bundan dolayı da biz de onu sevdiği işten alıkoymak istemiyoruz.” dedi.

Başkan Erdoğan sınırdaki komutanların toplantısına telefonla katıldı

Başkan Erdoğan sınırdaki komutanların toplantısına telefonla katıldı

Bu kadarına da pes! Denizden çıkanlar şoke etti

Bu kadarına da pes! Denizden çıkanlar şoke etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'ne katılarak konuşma yaptı

Camilerde salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı

Camilerde salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı