• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
26 Aralık 2020 Cumartesi 09:43 | Son Güncelleme:

Temizlik Benim İşim'de haftanın kazananı belli oldu! Temizlik Benim İşim 25 Aralık birincisi kim?

Temizlik Benim İşim'de haftanın kazananı belli oldu! Temizlik Benim İşim 25 Aralık birincisi kim"

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim'de bugün haftanın finali yapıldı. 5 gün boyunca birbirinden kirli evleri temizleyerek ter döken yarışmacılardan en yüksek puanı alan 10 bin TL'lik ödülün sahibi olacak. Peki, Temizlik Benim İşim 25 Aralık birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim'de haftanın kazananı kim?

Temizlik Benim İşim'de bugün final yapıldı. Sunuculuğunu temizlik takıntısı ile tanınan fenomen Kadir Ezildi'nin yaptığı yarışmada hafta boyunca 5 kirli ev, 5 yarışmacı tarafından temizleniyor. Yapılan temizlikler, rakipler ve Kadir Ezildi tarafından puanlanıyor. Hafta finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin TL'lik ödülün sahibi oluyor. İzleyiciler bu haftanın kazananının kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, Temizlik Benim İşim hafta birincisi kim oldu? 

TEMİZLİK BENİM İŞİM 25 ARALIK BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Hafta boyunca yapılan puanlamaların adaletsiz olarak yapıldığını belirten Kadir Ezildi, tüm puanları sildiğini ve birinciyi kendi temizlik anlayışına göre, kendi verdiği puanlarla belirlediğini söyledi.

5 puan alarak haftanın sonuncusu Hande oldu. Haftanın üçüncüsü 6 puan alarak Meltem oldu. Kadir Ezildi, bu hafta iki birincinin olduğunu ve 10 bin TL'yi bölüşeceklerini açıkladı. 8 puan alarak haftanın birincisi olan yarışmacılardan ilki Ayşe oldu. Haftanın diğer birincisi ise Şerife oldu.

Pınar ise 7 puan alarak haftanın ikincisi oldu.

TEMİZLİK BENİM İŞİM FORMATI NEDİR?

“En iyi temizliği ben yaparım” sloganıyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Yarışmada hiç bilmedikleri kirli bir eve giden yarışmacılar, verilen sürede evi temizlemek için kıyasıya mücadele edecek.

Bu arada yarışmacıları denetleyen Kadir ise zaman zaman onlara yardım ederken bazen de ağır bir şekilde eleştirecek. Gün sonunda da yapılan temizliğe göre yarışmacılara puan verecek. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 Bin TL'nin sahibi olacak.

TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

<div><br></div><p><br></p>

Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı açıkladı... İstanbul'a kar yağacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı