• $ 6,8178
  • € 7,5549
  • 376.857
  • 105360
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
22 Mayıs 2020 Cuma 13:18 | Son Güncelleme:

Tehditler havada uçuşmuştu... Bergüzar Korel ve Zeynep Korel arasındaki son gelişme herkesi şaşırttı!

Amerika'da evlere temizliğe gittiği ortaya çıktığından beri magazin gündeminden düşmeyen Zeynep Korel, kardeşi Bergüzar Korel ile arasındaki buzları eritti. Saatlerce telefonda görüşen ikili sonunda barıştı.

Bergüzar Korel'in Amerika'da yaşayan ve temizlik şirketi sahibi olan ablası Zeynep Korel ailesine "Bana iftira attılar" diyerek ateş püskürmüştü. Bergüzar Korel de ablası hakkında konuşma yasağı kararı aldırmıştı.

'ARTIK AİLEM YOK'

Bir TV programında lezbiyen olduğu, sevgilisi için ailesinden para istediği de iddia edilen ve ev arkadaşıyla fotoğrafları yayınlanan Korel, bu söylentiyi ailesinin çıkardığını belirterek "Benim için artık ailem yok" demişti. Ailesine "Sırtımdan bıçaklandım, manevi bağlar koptuysa maddi bağlar da kopsun" diyerek açtığı miras davası için de "Bu bir miras değil, onur savaşı" yorumunu yapan Zeynep Korel cephesinde yeni bir gelişme oldu.

BARIŞTILAR!

Tv100'ün haberine göre aylardır hiç konuşmayan Zeynep Korel ve kız kardeşi Bergüzar Korel saatlerde telefonda görüştü ve aradaki buzları eritti. Zeynep Korel annesi Hülya Darcan'la aynı şekilde konuşup aradaki gerginliğe nokta koydu.


Çin-Hindistan sınırında tehlikeli gerginlik

Çin-Hindistan sınırında tehlikeli gerginlik

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Erzincanlı çiftçiden dona karşı damacana ve poşetli önlem

Tunceli'de koruma altındaki yaban keçileri beslenirken görüntülendi