• $7,4163
  • €9,0095
  • 443.168
  • 1540.21
19 Ağustos 2020 Çarşamba 10:26 | Son Güncelleme:

Taze aşıklar Eda Taşpınar ile Çağrı Atakan ilk kez görüntülendi!

Taze aşıklar Eda Taşpınar ile Çağrı Atakan ilk kez görüntülendi!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar aşk orucunu bozmuş, önceki gün Çağrı Atakan'la ilişkisini itiraf etmişti. Çift, önceki akşam ilk kez görüntülendi. Soruları yanıtlayan Taşpınar, "Her şey çok keyifli gidiyor. Gördüğünüz gibi mutluyuz" demekle yetindi.

Eda Taşpınar, pandemi nedeniyle müdavimi olduğu Yunanistan'a gidemedi; uzun süredir aradığı aşkı buldu... Sosyetik ikoncan, Çukur dizisinin Remzi'si Çağrı Atakan'la birlikte olduğunu önceki gün itiraf etti. Aşkları sosyal medya paylaşımlarıyla ifşa olan ikili, önceki gün ilk kez basının karşısına çıktı.

"ARADA FLÖRTLERİM OLDU"

Takvim'in haberine göre; önceki gece Bebek Otel'de eğlenen çiçeği burnunda çift, saat 02.30'da mekandan çıkarken gazetecileri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Hemen mekanın içine kaçan çift, daha sonra ise kapıya sıfır yanaştırılan arabalarına bindi. Sosyetik ikoncan, Çağrı Atakan ilişkisiyle ilgili ise "Biz gayet mutluyuz, teşekkür ederiz" dedi. 

Yaklaşık iki buçuk yıldır hayatında kimsenin olmadığı hatırlatılan Eda Taşpınar, şunları söyledi: "Herkes gibi benim de arada flörtlerim oldu ama siz görmediniz. Yemeğe çıkıp birkaç kere insanlarla görüştüm ama herkesle bazı şeyler devam etmiyor." Atakan'la Alaçatı'da tanıştığını da söyleyen ikoncan, "İlişkimiz başlayalı 1-1.5 ay oldu.

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kimyasal tuvalet, bomba gücü göstergesi, radyasyon ölçüm cihazı... Nükleer sığınak açık artırmaya çıkarıldı

Caddebostan Sahili kırmızıya bürüdü