• $8,0946
  • €9,6904
  • 462.467
  • 1408.14
14 Şubat 2021 Pazar 13:52 | Son Güncelleme:

Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız kimdir, nereli? Iraz Yıldız kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız kimdir, nereli" Iraz Yıldız kaç yaşında, ne iş yapıyor"

Iraz Yıldız'ın yaşı ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile anılmaya başlanınca yoğun ilgi gördü. Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı'nda 2006 ve 2009 yılları arasında eğitim almıştır. Peki, Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız kimdir? Iraz Yıldız kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız'ın yaşı gündemde yer aldı. Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız olarak biliniyor. Müzik dünyasına 5 yaşında giriş yapan Iraz Yıldız kaç yaşında, ne iş yapıyor? Tamer Karadağlı'nın sevgilisi Iraz Yıldız kimdir?

TAMER KARADAĞLI'NIN SEVGİLİSİ IRAZ YILDIZ KİMDİR?

Iraz Yıldız, 1996 yılında dünyaya geldi. Piyano çalışmalarına 6 yaşında Çağla Çoker ile başladı. 2006-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı'nda eğitim görmeye başladı.

2007 yılında Rusya'da yapılan 3. Gavrilin Genç Yetenekler Yarışması'nda Mansiyon Ödülü, 2009 yılında Sofya'da yapılan Genç Virtüözler Yarışması'nda Mansiyon ödülü, yine aynı yıl Mersin'de düzenlenen 1. Kamuran Gündemir Ulusal Piyano Yarışması'nda Mansiyon Ödülü kazandı.

2009 yılında Uluslararası Müzik Festivali'ne davet edildi. Yine aynı sene 10. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri'ne çıktı.

MİAM'ın düzenlediği Muammer Sun Onur Gecesi'ne sanatçı Cihat Aşkın'ın çağırısıyla katıldı ve Muammer Sun'un eserlerini seslendirdi.

2010 yılında "Fazıl Say ve Arkadaşları" projesi kapsamında bir çok konser verdi. Bodrum D-Marin Turgut Reis 6.Uluslararası Klasik Müzik Festivali'ne katıldı.

2012 yılında İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından duzenlenen Müzik Festivali'nde Prof.Muhiddin Dürrüoğlu ile beraber Schubert Fantasie, 2013 Mayıs ayında Borusan Quartet ile Tonhalle (Zurich) ve Bilkent Konser Salonu'nda Ulvi Cemal Erkin'in Piyanolu Kentet'ini seslendirdi.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı