• $7,8422
  • €9,3946
  • 455.878
  • 1318.99
19 Kasım 2020 Perşembe 16:38 | Son Güncelleme:

Takipçisinin yorumu Demet Akalın'ı çıldırttı!

Takipçisinin yorumu Demet Akalın'ı çıldırttı!

Demet Akalın, sosyal medya hesabından Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip'in hayatını konu alan 'The Crown' dizisi ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Şarkıcı, Kraliyet Ailesi ile kendisini kıyaslayan bir takipçisine verdiği yanıtla ise olay oldu.

Demet Akalın, önceki gün Kraliçe II. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu alan 'The Crown' dizisi ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Prens Philip ile eski eşi Okan Kurt ve kendisini kıyaslayan 48 yaşındaki popçu, "Ben 'ayrı yatıyoruz' deyince kıyamet kopmuştu. 'The Crown'dan öğrendiğimize göre aristokratların ayrı yataklarda uyuma geleneğini Kraliçe Elizabeth ve eşi de uygulamış" ifadelerini kullandı.

SERT ÇIKTI

Ünlü şarkıcı, sosyal medya paylaşımına, "Borçlardan kaçmak için ayrı yattığını söylememiş değil mi?" şeklinde yorum yazan bir takipçisine sert yanıt verdi:

"Kucağındaki bebekten utanmadığın belli! Çok merak ediyorsan söyleyeyim; yaptığım mal varlığım evlilik sözleşmemle beraber sadece bana ait. Bilmediğin b.ku yeme, yazma bence. Tamam, ama o bebeğine bir gün böyle iş yaşatırsan beni hatırla, 'Kadına laf sokmaya çalışmıştım başıma geldi' diye."

Editör:<a href='#0'> </a><a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

CHP'nin Katar sorunu ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kahramanmaraş'ta ziyarete açıldı

Yeni kısıtlamaların detayları netleşti! İşte madde madde yeni kısıtlamalar