• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
28 Ağustos 2021 Cumartesi 10:25 | Son Güncelleme:

Sinan Altıntaş, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i tehdit etmeye devam ediyor

Sinan Altıntaş, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i tehdit etmeye devam ediyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in başı Sinan Altıntaş ile dertte. Altıntaş, ünlü çifti ölümle tehdit etmeye devam ediyor. Ünlü çift savcılığa başvuruda bulunurken Altıntaş'ın ifadesi alındı. Sinan Altıntaş hakkında dört yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, Sinan Altıntaş adlı şahsın kendilerini ölümle tehdit ettiği iddiası ile iki yıla kadar hapis istemiyle dava açmıştı. Altıntaş, taciz ve tehditlerine devam ederken çift harekete geçti.

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer tekrar Instagram üzerinden tehdit ve hakarete maruz kaldıklarını ifade ederek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Savcılık yürütülen soruşturmada Altıntaş'ın ifadesine başvurdu. Altıntaş, Hazar Ergüçlü'nün kız arkadaşı olduğunu, yedi yıldır sevgili olduklarını Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ çiftinin görüşmelerine engel olduklarını, Hazar'ı öldürmeye çalıştıklarını bu nedenle tehdit mesajları gönderdiğini iddia etti.

Savcılık ifade sonrası Altıntaş hakkında 'Tehdit', 'Sesli Yazılı veya Görüntülü Bir İleti İle Hakaret' suçları kapsamında dört yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Dava ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi