• $8,0637
  • €9,6686
  • 461.479
  • 1409.94
16 Ocak 2021 Cumartesi 13:34 | Son Güncelleme:

Survivor'da Steve ve Çağrı arasından büyük gerginlik! Acun Ilıcalı müdahale etti

Survivor'da Steve ve Çağrı arasından büyük gerginlik! Acun Ilıcalı müdahale etti

TV8'de ekrana girilen Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışması heyecanını artıraraj devam ediyor. Adrenalin, gerilim ve açlığın verdiği sorunlarla beraber tansiyon giderek yükselmeye başladı. Ünlüler takımından Çağrı ve Gönüllüler takımından Steve arasında yaşanan gerginlik programa damga vurdu. Acun Ilıcalı, olaya müdahale etti.

TV8'in en başarılı ve sevilen yarışmalarından olan Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'de yarışmacılar ödül ve dokunulmazlığı kazanabilmek için karşı karşıya geldi.

Gerilimin giderek arttığı Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Steven ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik programa damga vurdu.

Steven'in sevinç gösterisi esnasında dilini çıkarması tansiyonu yükseltirken Çağrı'yı çileden çıkardı. Arkadaşlarının zor sakinleştirdiği Çağrı, 'Dilin içeride duracak' diye Steven'a tepki gösterirken Steven 'sana mı yaptım ben' sözleri ile kendini savundu.

Gönüllüler takımının yanına giden Acun Ilıcalı, "Ben şimdi bir şey söyleyeceğim Gönüllüler, sizin amacınız oyunu çıkmaza sokmaksa şöyle bir şey yapalım. Altınız birden bileğimiz ağrıyor deyin." dedi.


<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

ABD'de araç çalan hırsız, polis tarafından vuruldu

Ankara semalarındaki flamingoların görsel şöleni ilgi çekiyor

İstanbul'da gece çamur yağdı, vatandaşlar soluğu oto yıkamacılarda aldı