• $7,3741
  • €8,9012
  • 408.366
  • 1548.59
29 Ocak 2021 Cuma 13:36 | Son Güncelleme:

Survivor'da korkutan görüntü! Yarışmacı bir anda yere yığıldı

Survivor'da korkutan görüntü! Yarışmacı bir anda yere yığıldı

TV8 ekranlarının en sevilen programlarından Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile yayınlandı. Yayınlanan bölümde Yunus Emre'nin ateş üflediği esnada baygınlık geçirmesi herkesi korkuttu. Takım arkadaşları Yunus Emre'nin kendine gelmesi için çabaladı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının geçtiğimiz akşam ekrana getirilen bölümünde korkutan anlar yaşandı. Gönüllüler takımında mücadele eden Yunus Emre, gece bir anda yere yığıldı ve arkadaşları büyük panik yaşadı.

Ateşi üflemek için yerinden kalkan Yunus Emre bir anda yere yığıldı. Bir süre yere uzanır vaziyette kalan yunus Emre'ye arkadaşaları yardım etti. Yunus Emre toparlanmasının ardından yerden kalktı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YUNUS EMRE KARABACAK KİMDİR?

Survivor 2021 yarışmacısı Yunus Emre Karabacak Erzurum doğumlu. 11 Şubat 1990’da dünyaya gelen Karabacak Bursa’da yaşıyor. 20 senedir güreş yapan başarılı sporcunun Türkiye’de dereceleri bulunuyor. Ayrıca Kırkpınar’da 3 kere dereceye girmiş.

Liseyi Atatürk Anadolu lisesi spor bölümünde okuyan Yunus Emre Karabacak, Balıkesir Üniversitesi BESYO antrenörlük bölümünden mezun. 2015’de üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu olan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatına devam ediyor.

Survivor Yunus Emre’nin babası Reşit Karabacak Türk güreşinin önemli isimlerinden biri. 20 yıldır güreş yaptığını ifade eden Yunus Emre, yıldızlar ve gençler kategorisinde derece yapmasıyla biliyor.

Ayrıca Yunus Emre, Kırkpınar'da da 3 kez derece yapmış isimler arasında yer alıyor.

Instagramda 'yunusemrekarabacakkk' ismini kullanan yarışmacı 4 bini aşkın takipçiye sahip…

<p>Bu süreç şu şekilde ilerleyecek:<br></p><p>İllerimiz 100 bin nüfusa düşen vaka  sayısı baş

Kontrollü normalleşme nasıl olacak?

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı