• $7,1646
  • €8,7401
  • 414.301
  • 1483.02
25 Ocak 2021 Pazartesi 05:07 | Son Güncelleme:

Survivor'da diskalifiye şoku! Meryem Kasapoğlu sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etti

Survivor'da diskalifiye şoku! Meryem Kasapoğlu sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etti

Survivor'da şoke eden bir olay daha yaşandı. Cemal Hünal'ın diskalifiye edilmesinin ardından yeni bir isim daha yarışmaya veda etti. Konseyde bir araya gelen Ünlüler ile Gönüllüler takımına Acun Ilıcalı kötü haberi duyurdu. Meryem Kasapoğlu sakatlığı nedeniyle Survivor yarışmasına veda etti.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu fenomen yarışma programı Survivor'da diskalifiye şoku yaşandı. Cemal Hünal'ın sağlık sorunları nedeniyle diskalifiye olmasının ardından Survivor 2021'in iddialı yarışmacılarında Meryem Kasapoğlu da sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etti.

Ünlüler takımında yarışan Meryem Kasapoğlu için Acun Ilıcalı kötü haberi şu ifadelerle açıkladı:

Meryem'in ciddi bir sakatlığı var. Bununla ilgili doktorumuz çalışmalar yaptı ve Meryem'in sakatlığı ciddi durumda. Doktorumuzla bir kez daha konuştum. Doktor Metin Kuş'un raporuna göre Survivor'a devam etme şansın yok. Bana göre final adaylarından biri.

Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada, yarışmacı Meryem Kasapoğlu'nun dizinden ameliyat olması gerektiği belirtildi. Ünlüler takımını üzen haber karşısında Meryem Kasapoğlu da gözyaşlarını tutamadı ve şu açıklamayı yaptı:

Acun Bey nasıl başlasam bilmiyorum. Yani iki sene üst üste istediğim platformda bir sağ dizim sonra sol dizim travma gibi bir şey. Hayatta yüzde 1 bile bir şans faktörü varsa gerçekten benim hayatımda yok. Hissettiğim çok şey var ama demek ki her şeyin hayırlısı böyleymiş. Bu da benim şansım mı diyeyim kaderim mi diyeyim bilmiyorum

Survivor'a devam edemeyeceği açıklanan yarışmacının geçen yıl da sakatlığı nedeniyle elenerek yarışmadan ayrılması dikkat çekti.

<h3>Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi</h3><h3>'KATLİAMI ÜSTÜME YIKMAK İSTEDİ'</h3><p>G

24 Şubat 2021 Güncel Haberler

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü