• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
7 Haziran 2021 Pazartesi 10:50 | Son Güncelleme:

Survivor'da aile krizi büyüdü! Acun Ilıcalı mesajları tek tek ifşa etti

Survivor'da aile krizi büyüdü! Acun Ilıcalı mesajları tek tek ifşa etti

Survivor 2021'in başarılı yarışmacılarından olan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in aileleri arasında yaşanan gerginlik konseyin en önemli konusu oldu. Zuhal Kalaycıoğlu'nun prodüksiyon ekibine gönderdiği mesajları tek tek okuyan Acun Ilıcalı, sert açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, 'Annen bizim prodüksiyondaki arkadaşımıza son 5 günde 15 sesli, 25 de yazılı mesaj atıyor. 7 kere de arıyor. Dediği tek bir şey var 'Kızım yarışmadan ayrılsın'. Twitter'dan da benimle ilgili paylaşım yapıyor. Sen mi yarışıyorsun annen mi belli değil' dedi.

TV8'de ekrana getirilen Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'de heyecan giderek artarken yarışmacılardan çok aileler damgasını vurdu. Ödül için Dominik'e gelen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile Ayşe Yüksel'in arasındaki gerginlik sosyal medyada da gündem oldu. Ilıcalı, yaşanan olayların ardından ada konseyinde Zuhal Kalaycıoğlu'nun mesajlarını tek tek ifşa etti.

Acun Ilıcalı, 'Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışmaya almadık. Biz sizi aldık yarışmaya. Rica ederim bizi ve yarışmamızı rahat bıraksınlar' açıklamasının ardından Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu Twitter'dan yaptığı şu paylaşımla Acun Ilıcalı'ya sert çıktı.

Kalaycıoğlu, 'Acun Ilıcalı eminim ki tüm detaylara hakimsiniz. Siz yarışmacınıza sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınız var Allah'ın adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum' ifadelerini kullanmıştı.

Konseyde konuya değinen Acun Ilıcalı, 'Annen bizim prodüksiyondaki arkadaşımıza son 5 günde 15 sesli, 25 de yazılı mesaj atıyor. 7 kere de arıyor. Dediği tek bir şey var 'Kızım yarışmadan ayrılsın'. Twitter'dan da benimle ilgili paylaşım yapıyor. Sen mi yarışıyorsun annen mi belli değil.

Gönderilen mesajlardan bazılarını okuyorum. 'Acun Bey'in Aleyna'yı koruduğunu düşünmüyorum. Çocuğuma ve bana zarar verdiğini düşünüyorum. Ben böyle bir ailenin olduğu ortamda bulunmak istemiyorum. Benim ve çocuğumun psikolojisini bunların bozmasına izin vermeyeceğim. Acun Medya olarak siz Ayşe'nin ailesini tercih ettiniz ve bu yüzden kızımı çekiyorum, bitti. Alternatifi yok beni de ikna etmeye çalışmayın. Yarın itibariyle Aleyna'yla konuşulsun. Siz kızımı eleyerek yollayamayacaksınız. Acun Bey de oraya adam gibi çıkacak ve Aleyna'yı annesinin yarışmadan çektiğini söyleyecek.' Yani hanımefendi yarışmacı olmuş ve böyle bir ortamda olmak istemiyormuş. Ben de sana zarar veriyormuşum.

Çok aile geldi gitti bana bu derece sitem eden böyle konuşan birini görmedim. Bundan 3 ay önce bana bir video geldi annenden. Videoda Cansu var. Cansu o kadar tatlı, şeker bir kız. Onu görünce çok mutlu oldum, insana enerji veren bir genç kızımız. Annen 'Cansu iletişim kuramıyor. Sizden bir isteği var. Cansu Dominik'e gelmek istiyor. Orada ablasını görmek ve ona sarılmak istiyor. Bunu sizden istiyor' dedi. Hemen toplantı yaptım ve 'Bu kızın isteğini yerine getirmezsem rahat uyuyamam' dedim. Ancak sadece Cansu'yu getirsek, diğer yarışmacılara ve ailelerine haksızlık olacaktı. Bu sene ailelerin gelmesinin tek bir sebebi var Cansu. Ben Cansu gelsin diye aile ödülü yaptım bu sene.

Geçtiğimiz senelerde aileler geldiği zaman hep sorun yaşadık ve mutlu olmadık. Ancak 'Gerekirse ödül yapıyoruz ve ben bu kızı üzemem ölsem de getiririm' dedim. Normalde aktarmalarla 35 saat süren bir yolculuk olacaktı. Özel uçak da okyanusu geçemediği için THY'den yolcu uçağı kiraladım ve tur düzenleyerek aileleri de getirdik.

'Kızımı reyting malzemesi yapıyor' dedi ya bana. Sana 'Ara annenle konuş hemen ayrıl' dedim. Siz bizim için çok değerlisiniz. Burada verdiğiniz 5-6 aylık emeği görüyoruz. Burada bana emanetsiniz ve size gelen bir zarar falan yok. Sosyal medyaya takılmasın kimse. Twitter'a, Ekşi Sözlük'e kalsaydı 7 ülkede 50 prodüksiyon yapan biri olmazdım.'

<p>Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları... Çin-ABD  arasında soğuk savaş kapıda mı? Asya-Pas

Putin enerji kozunu silah olarak kullanabilir mi?

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor