• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
02 Haziran 2020 Salı 23:08 | Son Güncelleme:

Survivor Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler...

Survivor Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler...

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar arasında yer alan Yunus Emre Özden'in hayatı da ekran başındakiler tarafından merak ediliyor. İşte hayatı ve biyografisi...

Yarışmada finale doğru her geçen gün biraz daha yaklaşırken oynanan dokunulmazlık oyunları ve konseyler izleyicileri ekran başına kilitliyor. İşte Survivor’ın sevilen yarışmacısı Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler...

YUNUS EMRE ÖZDEN HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Yunus Emre Özden 29 Mart 1993 yılında İstanbul Silivri’de doğmuştur. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış. 17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karatecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Altın yükselişe mi geçiyor, yatırımcılar ne yapmalı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Adana'da atlı polis birliği göreve başladı

Uzmanların sırrını çözemediği 8 gizem