• $ 7,3293
  • € 8,6317
  • 477.767
  • 1075.52
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
14 Temmuz 2020 Salı 07:21 | Son Güncelleme:

Survivor'da dün kim elendi? Survivor'da kim elendi sorusu yanıt buldu!

Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz ve Cemal Can Canseven'in mücadele ettiği Survivor'da elenen isim açıklandı! İstanbul Galata Port'ta gerçekleşen yarı final Tv8 ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Birbirinden iddialı isimlerin mücadele edip ter döktüğü Survivor'da son 3'e kalmayı başaran Yasin, Barış ve Cemal Can arasından en az SMS'i alan isim yarışmaya veda etti. Eleme sonrasında ise son 2'ye kalan finalistler netleşti.

Heyecanla takip edilen Survivor'da elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı! Uzun soluklu bir maratonun sonuna doğru yaklaşılırken Yasin, Barış ve Cemal Can arasında gerçekleşen yarı finalde nefesler tutuldu. İstanbul Galata Port'ta canlı olarak yayınlanan yarışmada izleyicileri ekran başına kilitledi. Barış, Cemal Can ve Yasin arasındaki mücadele sonucu Survivor'da kim elendi? 

SURVIVOR’DA BU AKŞAM KİM ELENDİ?

Survivor’ın 13 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde final öncesi son eleme oyunu oynandı. Şubat ayından bu yana yayınlanan ve son 3 ismin yarı finale kaldığı yarışmanın eleme oyunu Tv8’de canlı olarak yayınlandı. İstanbul Galata Port’da gerçekleşen yarı final halk tarafından yapılan SMS oylaması ile şekillendi. Barış, Yasin ve Cemal Can arasındaki eleme oyununda elenen isim yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor'ın yarı final bölümünde en az SMS'i alarak elenen isim Yasin Obuz oldu. Yasin Survivor'a veda etti.

SURVIVOR'DA FİNALİSTLER BELLİ OLDU!

Survivor'da Yasin'in elenmesi üzerine üzerine finale kalan iki isim belli oldu. Survivor'ın 14 Temmuz Salı akşamı yayınlanacak final bölümünde Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı karşı karşıya gelecek. Halk oylaması sonrasında şampiyonun kim olacağı belli olacak.

SURVIVOR FİNALİ GALATA PORT'TA

13-14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Survivor finali Galat Port'ta düzenleniyor. İstanbul'da boğaz manzarasında gerçekleşen yarı final ve finale bu sezon Survivor'a katılan yarışmacılar ve yakınları eşlik ediyor. 

Lise boş kontenjanlar 2020 listesi yayında mı?

Lise boş kontenjanlar 2020 listesi yayında mı?

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'ne ziyaretler devam ediyor

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'ne ziyaretler devam ediyor

Bollywood sinemasının en iyi 10 filmi

Bollywood sinemasının en iyi 10 filmi

Araçların bilinmeyen özellikleri

Araçların bilinmeyen özellikleri