• $ 5,7886
  • € 6,5801
  • 261.624
  • 95.421
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Survivor'da kim elendi? İşte 19 Mart'ta Survivor son bölümde elenen isim

Survivor’da bu hafta kimin elendiği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor’da Atakan, Hakan, Bora arasından kim gitti? TV 8’in sevilen yarışması her hafta heyecanla takip ediliyor. Yarışmada dokunulmazlık oyunlarının ardından kaybeden takım konseyde eleme adaylarını belirliyor. Bireysel dokunulmazlığın ardından yeni bir isim daha eleme potasına giriyor. Survivor eleme adayları arasından bir kişi bu hafta adaya veda etti. İşte son bölüm ile ilgili detaylar

Survivor'da kim elendi, kim gitti sorusunun cevabı Survivor hayranları tarafından merak ediliyor. Yarışmada dokunulmazlık oyunlarının ardından kaybeden takım konseyde eleme adaylarını belirliyor. Bireysel dokunulmazlığın ardından yeni bir isim daha eleme potasına giriyor. Survivor'da dün akşam nefes kesen bir konsey daha yaşandı. Survivor'da Atakan, Hakan ve Bora'dan en düşük oyu olan Hakan adaya veda eden isim oldu. Survivor Hakan elendikten sonra Büşra hakkında çok sert sözler söyledi.

SURVIVOR'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Ada konseyinde Atakan, Hakan, Bora, eleme potasındaki isimler oldu. Eleme potasında gelen oylara göre Survivor hayallerine veda eden isim Hakan oldu.

SURVİVOR'DAN ELENEN HAKAN'DAN VEDA SÖZLERİ

Survivor Hakan elendikten sonra Büşra hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Hakan "Kanıtlamam gereken çok şey var demiştim. Erken bir veda oldu. Öğrenmenin yaşı yok, birçok şey öğrendim. Büşra’ya iki çift lafım var. Beni gitmeyeceğimi beyan ederek söylemişti. Onu vicdanıyla başbaşa bırakıyorum" dedi.SURVİVOR'DA ELEMEYE KİM KALMIŞTI?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Türkiye takımı bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan kadınlarda Büşra olurken erkeklerde ise bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Yusuf oldu.

Takımın oylaması sonucunda belirlenen isim: ATAKAN
Bireyseli kazanan Büşra’nın belirlediği isim: HAKAN
Bireyseli kazanan Yusuf’un belirlediği isim: BORA

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLE - TV

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Dokunulmazlığı kaybeden Türk takımı önceki gün ada konseyine giderek eleme adayını seçti. Yarışmacılar ilk olarak Atakan'ın ismini verdi. Bireysel dokunulmazlığı kazan Büşra, Hakan ismini verirken, adada yaşadıkları gerilimle sık sık gündeme gelen Yusuf ise Bora ismini verdi.

ADADA NELER KONUŞULDU?

Bora: Doğru eksilmemiz gerek diyorsun. Senin arkadaşın diye Okay’ı söyleyemiyorsun. Söylediklerinle yaptıkların farklıysa sen korkak bir adamsın. Survivor’da korkanların yeri yok. Ben duygusal davranmayacağım diyorsan bunu yapman lazım. Yoksa ben adamlık sorgularım. Korktuğumu sanıyorlar. Gitmezsem bana meydan okuyanlarla potada olmak istiyorum.

Atakan: Sakat bir insan neden yazılır? Buna anlam veremiyorum. Takıma katkı sağlamaya başlamıştım. Ecem’i 4 hafta idare ettiniz. Sakatlığı geçmeyecek diye yazdık. Her konseyde Atakan. Atakan ne yaptı size? Çıkın söyleyin.

Hakan: Aday olmayı hiç beklemiyordum. Performansta iyiyim, adada kimseyi aç bırakmıyorum. Neden beni yazdı? Kusura bakma Büşra o film bir kere olur. Çok yanlış yaptı ama ben değil Survivor ödetecek.

SURVİVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara sürprizi ise araba ödüllü yarışma oldu. Türk ve Yunan yarışmacıları Sabriye'nin Takımı ve Dimitra'nın Takımı olarak iki gruba ayrıldılar. Kıyasıya bir mücadelenin sonunda yarışmayı kazanan 8'e 10 Dimitra'nın Takımı oldu.

Dimitra'nın Takımı'nda bulunan yarışmacılar "Siyah mı, Beyaz mı" isimli yarışmaya katıldı. En fazla tahmini bulan yarışmacı araba ödülünü kazanacak. Türk yarışmacılardan siyah beyaz tahminini tutturan olmayınca araba ödülü için Yunanlı yarışmacılar Tony ve Panagiotis arasında gerçekleşti. Arabayı kazanan Tony oldu.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 18 Mart tarihli ödül oyunu yarışmasında zorlu parkurda Yunan takımı 10'a 9 skor elde ederek yemek ödülünü kazandılar.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kadın hastalarda çok nadir rastlanan ‘ağaç adam sendromu’na HPV’nin (Human Papilloma Virüsü) şeki

Bangladeşli ´Ağaç Adam´ Ellerinin Kesilmesini İstedi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Edirne'de feci kaza: Ölü ve yaralılar var