• $8,2728
  • €9,9877
  • 483.937
  • 1427.73
25 Mart 2018 Pazar 12:59 | Son Güncelleme:

Survivor 22 Mart 2018 ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 22 Mart 2018 ödül oyununu kim kazandı"

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde All Star uzun aradan sonra Baraka ödülünü almayı başardı. Gönüllüler takımı ise ödül oyunun kazandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ise bu akşam iletişim oyunu oynanacak. Survivor 2018’de daha önce iletişim oyunu kazanamayan Gönüllüler ailelerinde görebilme umuduyla yarışacak. Alp Kırşan bu akşam oynanacak oyundaki parkurun belki de Survivor tarihinin en uzun parkuru olduğunu dile getirdi. İşte yeni bölüm fragmanı…

Survivor 2018'in 22 Mart Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde iki takım zorlu bir parkurda hamburger menüsü ödülünü kazanmak için mücadele ettiler. Kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor'da nefes kesen mücadele tüm hızıyla sürüyor. Survivor 2018 yeni bölümde iletişim oyunu heyecanı olacak. Yeni bölüm fragmanında Nagihan, kızını görebilmek umuduyla varını yoğunu vereceğini dile getirdi. Dün geceki ödül oyununda ise çok önemli bir ödül vardı, ödül baraka olunca rekabet arttı, Turabi'nin açıklamaları ise şaşırttı. 

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor yeni bölümde iletişim oyunu oynanacak. Nagihan, kızını görebilmek umuduyla iletişim oyununda varını yoğunu vereceğini dile getirdi. Anıl’ın söylediği söz ise Murat Ceylan’ı çileden çıkardı.

DÜN GECEKİ ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da artık takımlar tamamlandı, son olarak eklenen Berna Canbeldek ile birlikte Survivor çekişmesi zirveye çıktı. Survivor son bölümde ödül oyunu heyecanı yaşandı, oyuncu motivasyonları için büyük önem taşıyan Survivor ödül oyununda, büyük ödül baraka olunca mücadelenin önemi arttı. Survivor Ödül oyunu sonucunda All Star: 10 Gönüllüler: 7 Ödül All Star'ın oldu.

TURABİ’NİN DÜN GECEKİ SÖZLERİ ŞAŞIRTTI

Survivor'da ödül oyunu gecesinin yaşandığı son bölümde önemli gelişmeler meydana geldi. Survivor'ın simge isimlerinden Turabi'den itiraf geldi: “Bir süre Turbo Panter olamayacağım Survivor'dan olmak istemiyorum.

“SURVİVOR HAYALİME VEDA EDECEĞİM”

Turabi: Bu aralar kendim olamayacağım, olursam Survivor hayalime veda edeceğim. Bir süre Turbo Panter olamayacağım Survivor'dan olmak istemiyorum

Adem: Ben tahammül edemediğim insanlara bu şekilde davranırım.

Funda: Ödüle değil oyunu alamadığımıza üzülüyorum. Çok iyi başlamıştık.

TURABİ-ADEM KAVGASINDA SON DURUM

Turabi: Adem bu saat sonra benim için klavyedeki boşluk tuşu gibi Adem boş teneke gibi.

Adem: Yenilir yutulur laflar söylemedik ben bunları hemen unutamam bunu unutmak için biraz süreyen ihtiyacım var.İkimiz için de yararlı olur. İnşallah bir daha yaşanmaz.

Funda: İpek zaten gideceğini tahmin ediyordu burnunun kırılıp gitmesi kötü oldu. Sema sürekli İpek’i seçiyordu ve 3 sayımız garanti karşıya gidiyordu.

Hakan: Artık herkesin gerçek performansını ortaya koyması lazım. Burada Birsen ile Nevin’e çok iş düşüyor. Birsen  İpek’ten sonra en zayıf halka ardından Nevin. Takımın yükü Funda’nın üstünde. Kadın yarışmacıların elini taşın altına sokmalı. Erkek yarışmacılar da doğru bir şekilde oynamalı.

Sema: İpek’in son sakatlığından dolayı çok üzgünüm. Belli kırgın gitti.

Damla: Herkese sarıldı ama Anıl’ın elini sıktı.

SAHRA, BERNA’NIN GELİŞİNE NE DEDİ?

Sahra: Berna performans anlamında katkı sağlar. Kötü değil hiçbir şekilde. Heyecanlı mıyım çok heyecanlı değilim inşallah hoş gelir. Bu adada çok büyük kavgalar olmuyor. Berna ile bir gerginliğin içine girmek istemiyorum.

Ümit: Sahra konuşalım dedi. Sen üç gündür bana karşı soğuksun. Türkiye deyince sert bağıralım dedim.

Sahra: Öncesinde bana tepkisi vardı. Ben bir saygısızlık mı yaptım? Birkaç gündür düşünüyorum bu beni oyunda çok düşürdü. Bana sen konuşma, sen yapma gibi bir şey var.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM ALDI?

Acun Ilıcalı: All Star takımının yeni yarışmacısı Berna geliyor. Baraka oyunu. Kazanan takım süt  ve ev keki alacak. En iyi iki erkek iki kız çıkacak.

Berna: Burada olabildiğim için çok mutluyum. Çok güçlü bir takıma geldim. Benim hayalim büyük ödülü görmek.

Hakan Batuhan Funda Nagihan

Damla Sema Turabi Hilmicem

All Star: 10 Gönüllüler: 7 Ödül All Star’ın oldu.

Batuhan’dan Turabi’ye oyun öncesi güzel sözler.

Son oyunda Hakan-Turabi karşılaşmasında sayıyı Turabi alınca Hakan gözyaşlarına engel olamadı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM ALDI?

Acun: Baraka All Star’ın. İki oyundur kaybetmiştiniz. Turabi güzel puanlar aldı.

 

<p>Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasına göre, Irak kuzeyindeki Pençe-Şimşek

2 PKK'lı terörist SİHA'larla etkisiz hale getirildi

Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş'ta heyelan sonrası oluşan Turkuaz Göl, turizme kazandırılacak

Mudanya Yat Limanı deniz salyasıyla kaplandı