• $7,4473
  • €9,0352
  • 443.96
  • 1560.95
03 Haziran 2020 Çarşamba 09:55 | Son Güncelleme:

Survivor ödül oyunu kazananı kim oldu?

Survivor ödül oyunu kazananı kim oldu"

Survivor 3 Nisan Cuma akşamı ekrana gelen bölümde ödül oyunu geceye damgasını vurdu. Yarışmacılar erzak ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti.

3 Nisan Cuma Survivor 35. Bölüm seyirci ile buluştu. Seyirciler, Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki kıyasıya rekabeti soluksuz izledi.

SURVİVOR ERZAK ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Survivor 3 Nisan Cuma ekranlara gelen son bölümünde erzak ödülü için iki takın arasında mücadele yaşandı. Oyundan önce seçim avantajını elde etmek isteyen takımlar parkura üçer erkek, ikişer kadın yarışmacı ile çıktı. Bayrak yarışı şeklinde takım halinde oynanan avantaj oyununda kazanan takımı son atışlar belirledi. Tereyağı, peynir, ekmek ve patatesten oluşan erzak ödülünü almak için yarışmacılar ter döktü. Survivor erzak ödülünü kazanan takım bu hafta 10'a 6 ile Ünlüler olmuş oldu.

EN İYİLER ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde, haftanın en iyileri ödülü için de yarışıldı. Erkeklerde en iyiler oyunu Sercan ve Barış arasında yaşandı. Kafa kafaya giden oyun sonunda en iyiler ödülünü Barış kazandı.

Kadınlar arasında performans birincileri olan Ünlüler’den Aycan ile Gönüllüler takımından Evrim, en iyiler oyununda karşı karşıya geldi. İki arkadaşlarını daha ödüle götürmek için mücadele eden yarışmacılardan bu hafta ödülü kazanan isim ise Aycan olmuş oldu. 

<p><span>Facebook'un Türkiye ile ilgili temsilcilik açma kararını ve Türkiye ile ilgili kullanmış ol

'Facebook'un dili tehditkar bir dildir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (20 Ocak 2021)