• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
05 Mayıs 2020 Salı 21:45 | Son Güncelleme:

Survivor MasterChef oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor MasterChef oyununu kazanan takım belli oldu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da MasterChef heyecanı yaşandı. Somer Şef ve Mehmet Şef'in uzaktan bağlandığı bölümde ünlüler takımı ve gönüllüler takımı hazırladıkları menü ile birbirlerine karşı mücadele ettiler. Günün sonunda ise Acun Ilıcalı kazananı açıkladı.

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor Tv8 ekranlarında izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Yarışmanın yayınlanan son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı arasında MasterChef oyunu oynandı. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef'in katılımıyla gerçekleşen yarışma izleyicileri ekran başına kilitledi. 

MASTERCHEF OYUNUNU KAZANAN TAKIM BELLİ OLDU

Survivor’ın 29 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununda MasterChef heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı ile gönüllüler takımı kollarını sıvadı ve hünerlerini sergiledi. Mehmet Şef ile Somer Şef’in katılımıyla gerçekleşen yarışmada renkli dakikalar yaşandı. 

Somer Şef ünlüler takımını, Mehmet Şef ise gönüllüler takımını yönlendirdi. Menüde Mercimek Çorbası, Hünkar Beğendi, Mantı, Çevizli Kaşık Salata ve Bademli Keşkül vardı. Şefler ile yarışmacılar arasında yaşanan diyalog ve yaşanan anlaşmazlıklar izleyicileri güldürdü. Mehmet Şef'in Cemal Can'a kızması ise dikkatlerden kaçmadı.

Acun Ilıcalı ve tadım ekibi yarışmacıların yaptıkları yemekleri test etti ve daha sonra oylama yapıldı. Oyalama sonucu her iki takım da 2 puan aldı ve sonuç 2-2 oldu. Acun Ilıcalı yarışmanın berabere bittiğini ve her iki takımın da yaptıkları yemeği paylaşacağını ve birlikte yiyeceğini söyledi.

Yarışmacılar yaptıkları yemekleri hep birlikte yediler. Böylece ödül oyununu her iki takım da kazanmış oldu.

<p>Malatya'da 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi. İşte 8 saniye süren depremden ilk görüntüler...</

Malatya'da 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi! İşte 8 saniye süren depremden ilk görüntüler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nu test etti

Tarihi caminin 600 yıllık şaşırtıcı deprem teknolojisi