• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
02 Mayıs 2021 Pazar 13:48 | Son Güncelleme:

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Acun Ilıcalı'ya ulaştı: Yardım edin

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Acun Ilıcalı'ya ulaştı: Yardım edin

İletişim ödülü kazanan Ünlüler takımından İsmail Balaban, annesinin, nişanlısı hakkında söylediği 'Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan' sözleri karşısında şok yaşarken Acun Ilıcalı yeni bir açıklamada bulundu. Konseyde konuşan Ilıcalı, İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze'nin kendisine ulaştığını söyledi. Yaşananların ardından Gamze'nin zor günler geçirdiğini öğrenen İsmail Balaban, nişanlısıyla telefonda konuşmayı kabul etti.

TV8'in en sevilen yarışma programlarından olan Survivor 2021 finale adım adım yaklaşırken 1 Mayıs cumartesi akşamı ekrana getirilen bölümünde iki takım market oyunu için mücadele etti. Ünlüler takımı erzak sahibi olurken dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybetti.

Acun Ilıcalı, eleme konseyinde açıklamalarda bulunurken İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze'nin kendisine ulaştığını ifade ederek şunları söyledi:

'Şöyle bir gelişme oldu. Gamze beni aradı. Gamze ile görüştüm ben. Gamze için şöyle bir durum oldu. Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinden bir baskı oluşturdu. O konuşmadan ailesi son derece rahatsız oldu. Ben bu konu çözülsün iletişimden dolayı eksik olmasın diye sana konuşma hakkı verdim.'

'KIRICI KONUŞMALAR GEÇTİ'

İsmail Balaban, nişanlısı ile konuşmak konusunda zaman istediğini belirterek 'Annemle konuştum ve benim için kırıcı konuşmalar geçti. Baya üzüldüm. Kimse ile konuşamıyorum. Özellikle annemi merak ediyorum. Oyunlarda bunu yansıtmamaya çalıştım. Hala aklım orada. Ne oldu, ne bitti, durumu ne sağlığı ne? Merak ediyorum.' dedi.

NİŞANLISI İLE KONUŞMAK İSTEDİ

Balaban, daha sonra Acun Ilıcalı'ya nişanlısı ile konuşmak istediğini belirtti. Ünlü televizyoncu da görüşmenin yapılması için iletişim sağlanacağını dile getirdi.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtl

Başkan Erdoğan'dan Mısır açıklaması: Yeni bir süreç başladı

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi