• $7,1629
  • €8,7366
  • 413.987
  • 1483.02
19 Şubat 2021 Cuma 10:06 | Son Güncelleme:

Survivor Hayrettin elendi, ünlüler adası karıştı! Barış Özbek takım arkadaşlarını yerden yere vurdu

Survivor Hayrettin elendi, ünlüler adası karıştı! Barış Özbek takım arkadaşlarını yerden yere vurdu

Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ederken bu hafta adaya veda eden isim ünlüler takımından Hayrettin oldu. Hayrettin'in elenmesi herkesi şaşırtırken adadaki en yakın arkadaşı olan Barış Özbek duruma isyan etti. Takım arkadaşlarını sert bir dille eleştiren Özbek, 'Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var' dedi.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021'de adaya veda eden isim Hayrettin olurken yankıları devam ediyor. Ünlüler takımının kaptanı Barış Özbek, adadaki yakın arkadaşı Hayrettin'in elenmesine üzülürken takım arkadaşları hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Adadaki bazı kişilerin sırtını güçlü insanlara dayadığını ve yancı olduklarını söyleyen Barış Özbek, şu ifadeleri kullandı:

'Beraber birleşmeye gidecektik. Bizim Hayrettin'le hedefimiz buydu. Çok temiz kalpliydi ve o gitmemeliydi. Takım içinde çok önemli bir rolü vardı.

Burası atletizm yarışması değil burası bir yaşam mücadelesi. Böyle insanlar önemlidir. O yemek yapılıyorsa odun toplanması gerekiyor ve Hayrettin o odunu topluyordu. Bazı kişiler toplamıyor. Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var'

<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü