• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ağustos 2012 Çarşamba 02:30 | Son Güncelleme:

Survivor Hasan reklam yüzü oldu

Survivor Hasan reklam yüzü oldu

Ar-Ge ve inovasyon alanında halı sektöründe her zaman ilklere imza atan Royal Halı, Eylül ayında yayınlanacak olan yeni reklam filmi için Survivor Hasan ile anlaştı.

Türkiye'nin katma değerli ürünler alanında sektör lideri olan Royal Halı, Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan yeni reklam filminin çekimlerini tamamladı. Survivor Yarışması'nda ikinci olan Hasan Yalnızoğlu'nun oynadığı Royal Halı'nın yeni reklam filminde hasan bakterilerin rüyasına giriyor. Yeniliklerin öncüsü olan Royal Halı'nın 'Survivor Hasan'lı yeni reklam filminin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.

2005'te Gaziantep' ve Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçen Royal Halı, kurulduğu günden bu yana Arge ve İnovasyona yatırım yaparak halı sektöründe katma değerli ürünlerin lideri oldu. 2009'dan bu yana '3 Etkili Halı Projesi'ni tüm ürünlerinde uygulamaya başlayan Royal Halı, 600 çeşit halı üretiyor. İç piyasanın yanı sıra aralarında ABD, Almanya, İtalya, İngiltere, Kanada, Avusturalya ,Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna, Moritanya, Cezayir, Libya, Çin, Hindistan ve Japonya'nın bulunduğu 30'u aşkın ülkeye antibakteriyel halı satan Royal Halı, 'SigortHalı Projesi' ile halı sektöründe Türkiye'de ve dünyada yeni bir ilke daha imza attı. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Royal Halı, Beko Basketbol 1. Ligi'ne yükselen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı'nın da ana sponsoru oldu.

 

<p>Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini, 'Sayın Cumhurbaşkanı Demirel taraf

Eski Başbakan Tansu Çiller'den 28 Şubat mesajı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek