• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
10 Ocak 2021 Pazar 10:29 | Son Güncelleme:

Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade kimdir? Survivor Hanzade Ofluoğlu kaç yaşında ve nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade kimdir" Survivor Hanzade Ofluoğlu kaç yaşında ve nereli, ne iş yapıyor"

Hanzade Ofluoğlu Survivor 2021 kadrosunda yer alan yarışmacılardan birisi oldu. Televizyon ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021 yeni sezonuna bomba gibi başladı. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı yarışmada adaylar hayatta kalma mücadelesi veriyor. Hanzade Ofluoğlu Survivor izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başardı. İşte Surivor 2021 yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu ile ilgili merak edilenler...

Televizyon ekranlarının uzun soluklu yarışması Survivor 2021 başladı. Hanzade Ofluoğlu da Survivor 2021 mücadelesine ortak olan isimlerden birisi oldu. İlk olarak adını “Var mısın Yok musun” yarışması ile duyuran Ofluoğlu “Yok Böyle Dans” yarışmasında da sunuculuk yaptı. Peki, Survivor Hanzade kimdir? Survivor Hanzade kaç yaşında ve nereli?  

SURVİVOR HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 32 yaşında olan Hanzade, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu. Var mısın? Yok musun yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor

Kurşun kalemlerin ucunda sanat