• $8,1082
 • €9,7046
 • 459.311
 • 1404.1
24 Mart 2021 Çarşamba 09:45 | Son Güncelleme:

Survivor 2021 Hanzade Ofluoğlu kimdir, evli mi, ne iş yapıyor? Survivor Hanzade kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2021 Hanzade Ofluoğlu kimdir, evli mi, ne iş yapıyor" Survivor Hanzade kaç yaşında ve nereli"

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve severek takip edilen yarışma programı Survivor birbirinden yetenekli yarışmacılara ev sahipliği yapıyor. Survivor Hanzade de sosyal medyada sık sık tartışılan ve eleştirilen yarışmacılar arasında yer alıyor. İzmir'de dünyaya gelen yarışmacı "Var Mısın Yok Musun" yarışmasına başvuru yapmış ve Acun Ilıcalı ile tanışmıştır. Peki, Survivor Hanzade evli mi? Survivor Hanzade nereli ve kaç yaşında?

Survivor Hanzade son dönemlerin en çok konuşulan yarışmacıları arasına girmeyi başardı. Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışma programında birbirinden yetenekli ve hırslı yarışmacılar ile mücadele eden Hanzade Ofluoğlu son haftalarda sürekli eleme potasına girmesi nedeniyle adaya veda etmeyle yüz yüze geldi. Peki, Survivor Hanzade ne iş yapıyor? Survivor Hanzade evli mi, eşi kim? gibi soruların yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

SURVIVOR HANZADE KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir'de dünyaya geldi. 32 yaşında olan Survivor Hanzade, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni kazanan Hanzade Ofluoğlu'nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu.

"Var mısın, Yok musun?" yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı'nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan "Yok Böyle Dans" programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul'da Var mısın Yok musun yarışmasına başvuruyor. Hanzade Ofluoğlu bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor:

"Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya'yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey'den beklemediğim bir teklif geldi. 'Bizimle çalışmak ister misin?' dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi'nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey'in asistanı olarak işe başladım."

SURVİVOR HANZADE EVLİ Mİ, EŞİ KİM?

Survivor Hanzade, üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. Hanzade Ofluoğlu ve Saygun Ofluoğlu 10 yılı aşkın süredir evlidir.

 • survivor hanzade
 • survivor hanzade kimdir
 • survivor hanzade kaç yaşında
 • survivor hanzade nereli
 • survivor hanzade ne iş yapıyor
 • survivor hanzade evli mi
 • survivor hanzade eşi
 • survivor hanzade ofluoğlu
<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Seyahat izin belgesi nasıl alınır?

Çanakkale'de kargo gemisi karaya oturdu! Gemi için çalışma başlatıldı.

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı