• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
28 Nisan 2020 Salı 23:59 | Son Güncelleme:

Survivor Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem nereli, boyu kaç? İşte hayatı hakkında merak edilenler...

Survivor Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında" Survivor Gizem nereli, boyu kaç" İşte hayatı hakkında merak edilenler...

Survivor Gizem nereli? sorusu izleyiciler tarafından merak edip araştırılmaya başladı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışma programında yarışan Gizem Birdan'in hayatı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Birdan, kötü performans sergilemesi nedeniyle zaman zaman ağır eleştirilere maruz kalıyor. Peki, Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında? İşte hayatı hakkında merak edilenler...

Survivor Gizem kimdir? sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmacıları arasında yer alan Gizem Birdan sergilediği kötü performans nedeniyle konseyin ve izleyicilerin ağır eleştirilerine maruz kalıyor. 24 yaşında kadar aktif basketbol oynayan yarışmacının sportif geçmişi bulunuyor. Peki, Survivor Gizem nereli ve kaç yaşında? İşte hayatı...

SURVİVOR GİZEM KİMDİR, NERELİ?

Survivor Gizem Birdan 5 Ağustos 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başlayan Gizem Birdan 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı. Basketbolcu, oyuncu ve tiyatrocu olan Gizem Birdan’ın boyu 1.77’dir.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitiren Birdan sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

<p>İzmir'in Bornova ilçesinde, seyyar tezgahında midye satan 32 yaşındaki Murat Dal, yakalandığı kor

Koronayı yenen işçiye 'virüs kaptı' dayağı: Önce alay etti sonra saldırdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nu test etti

Haftanın Fotoğrafları (20-26 Kasım)