• $8,1034
  • €9,7595
  • 460.824
  • 1377.23
30 Haziran 2018 Cumartesi 09:26 | Son Güncelleme:

Survivor'da finale kim kaldı ne zaman olacak? Survivor son bölüm TV 8'de izle

Survivor'da finale kim kaldı ne zaman olacak" Survivor son bölüm TV 8'de izle

Survivor son bölüm TV 8’de izle Survivor finale kim kaldı? Merakla beklenen Survivor yarı final heyecanı yaşandı ve Survivor’da finale kim kaldı sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Survivor'da Kıbrıs yarı finalistleri belli oldu. Büyük bir heyecana sahne olan ilk oyunun finalinde Nagihan'la karşılaşan Hilmi Cem İntepe, beklenmedik bir galibiyete imza attı ve Kıbrıs yarı finaline kalan ilk isim oldu. 2. Kıbrıs yarı finalistini belirleyecek olan yarışmanın finalinde Anıl ve Nagihan karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan oyunu Anıl kazandı ve 2. yarı finalist oldu. Böylelikle Kıbrıs'a giden ilk isimler Anıl ve Hilmi Cem oldu. Survivor’un bir önceki bölümü Dominik'te hayatını kaybeden Alper Baycın’ın anısına ertelenmişti.29 haziran cuma günü Acun Ilıcalı çeyrek final, yarı final ve final olarak yapılması planlanan Survivor'ın yarı final ve büyük final olarak iki aşamalı yapılacağını açıkladı. Yarı final koltuğunda oturan Adem, Nagihan, Damla ve Turabi Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına çıktı. En az SMS oyunu alan Damla ve Turabi Survivor'dan elendi. Böylece son dörde kalan Anıl ile Hilmi Cem'in yanına Adem ve Nagihan oturdu. Merakla beklenen büyük final 30 Haziran Cumartesi akşamı (bugün) gerçekleşecek.

Survivor’da yarı final heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Survivor finale kim kaldı? Survivor yarı final bölümüyle 29 Haziran Cuma akşamı TV 8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölüm TV 8’de izle. Survivor'da Kıbrıs yarı finalistleri belli oldu. Büyük bir heyecana sahne olan ilk oyunun finalinde Nagihan'la karşılaşan Hilmi Cem İntepe, beklenmedik bir galibiyete imza attı ve Kıbrıs yarı finaline kalan ilk isim oldu. 2. Kıbrıs yarı finalistini belirleyecek olan yarışmanın finalinde Anıl ve Nagihan karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan oyunu Anıl kazandı ve 2. yarı finalist oldu. Böylelikle Kıbrıs'a giden ilk isimler Anıl ve Hilmi Cem oldu. Peki, Survivor final ne zaman yayınlanacak, Survivor finale kim kaldı?  29 haziran cuma günü Acun Ilıcalı çeyrek final, yarı final ve final olarak yapılması planlanan Survivor'ın yarı final ve büyük final olarak iki aşamalı yapılacağını açıkladı. Yarı final koltuğunda oturan Adem, Nagihan, Damla ve Turabi Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına çıktı. En az SMS oyunu alan Damla ve Turabi Survivor'dan elendi. Böylece son dörde kalan Anıl ile Hilmi Cem'in yanına Adem ve Nagihan oturdu. Merakla beklenen büyük final 30 Haziran Cumartesi akşamı (bugün) gerçekleşecek.

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FİNALE KİMLER KALDI?

29 haziran cuma günü Acun Ilıcalı çeyrek final, yarı final ve final olarak yapılması planlanan Survivor'ın yarı final ve büyük final olarak iki aşamalı yapılacağını açıkladı. Yarı final koltuğunda oturan Adem, Nagihan, Damla ve Turabi Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına çıktı. En az SMS oyunu alan Damla ve Turabi Survivor'dan elendi. Böylece son dörde kalan Anıl ile Hilmi Cem'in yanına Adem ve Nagihan oturdu. Merakla beklenen büyük final 30 Haziran Cumartesi akşamı (bugün) gerçekleşecek.

SURVİVOR FİNALİNDE BİR İLK YAŞANACAK

Survivor finalleriyle ile ilgili yapılan ilk açıklamada, çeyrek finalin Cuma, yarı finalin Cumartesi, final bölümünün ise Pazar akşamı yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak Acun Ilıcalı, Survivor finaliyle ilgili aldıkları son kararı canlı yayında açıkladı. Cuma akşamı Kıbrıs'taki canlı yayında açıklama yapan Ilıcalı, dört yarışmacının yarı finalde elemeye çıkacağını, finaline ise Cumartesi akşamı ekrana geleceğini duyurdu.

Son değişikliğe göre, daha önce Dominik'teki son oyunu kazanan ve yarı finale direkt olarak katılma hakkı kazanan Hilmi Cem ve Anıl finale kalmış oldu. Adem, Turabi, Nagihan ve Damla arasında ise Cuma akşamı yapılan toplu sms oylaması sonucunda iki isim finale çıkacak. Survivor tarihinde geçtiğimiz yıllarda finalde 2 yarışmacı olurken, bu sene ise 4 yarışmacı finalde şampiyonluk için oylamaya çıkacak.

Survivor yarı finali öncesinde konuşan Acun Ilıcalı şunları söyledi:
"Sevgili kardeşim, beraber emek verdiğimiz dostum Alper çin ailesine bir kez daha başsağlığı diliyorum. Dominik'te gurbette çok zor şartlarda çalışan bir ekibimiz var. Sabahlara kadar hiç durmadan çalışan emek veren bir ekibimiz var. Biz bir aileyiz. Ailemizden bir ismi kaybettik. Bunun şoku ve acısı içindeyiz. Üzerimizde bu acı olayın etkisi var.

Survivor'da yarı final ve final yapacağız. Bundan sonra bir oylama başlayacak. 4 ismin oylaması bu akşam olacak. Bugün yarı final ve yarın ise final yapacağız. Yayın akışımızı değiştirdik. Son ikiye kalan iki yarışmacımız var. Bu oylama sonrasında iki isim, bir tur ileriye çıkacak. Son 4 yarışmacı ise Cumartesi akşamı finale çıkacak.
Bu akşam bir oylama yapılacak. 6 yarışmacımız var. İkisi direkt olarak yarı finale çıkmıştı. 4 isim oylama çıkıyor. Adem, Damla, Turabi ve Nagihan oylamaya çıkacak. Anıl ve Hilmi Cem direkt olarak son 4'e kalmıştı"

NUSRET ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2018'in Dominik'te yayınlanan son bölümünde yarışmacılar Nusret ödüllü oyunda karşı karşıya geldi.

Ödül erkeklerde Adem'in kadınlarda Nagihan'ın oldu. Adem yanına Turabi'yi Nagihan Damla'yı alarak ödüle gitti.

Nusret'in Survivor'da verdiği yemek ziyafetine Yunan ve Kolombiyalı yarışmacılar da katıldı.

Ödülün ardından Nusret yarışmacılara üzerinde fenomenleşen tuzlama hareketinin olduğu tişört hediye etti.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam büyük Kıbrıs finali öncesi yarışmacılar moral ve motivasyon kazanabilmek adına aileleriyle görüşmeye çalıştılar. Ödülü kazanacak olan isimler aileleriyle telefon üzerinden görüntülü bir şekilde konuşacak. Bayanlarda ödülü kazanan isim Damla oldu ve yanına Nagihan'ı aldı. Erkeklerde ise ödülün sahibi Adem oldu ve Adem'de Anıl'la birlikte ödüle gitmeyi tercih etti.

SURVİVOR YENİ GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİMLER VARDI?

Hakan, Nagihan, Hilmi Cem, Murat, Damla Can, Anıl Berk Baki, Cumali, Funda Alkayış, Birsen, Nevin, Yağmur

SURVİVOR YENİ ÜNLÜLER TAKIMINDA KİMLER VARDI?

Turabi, Merve Aydın, Ümit Karan, Adem Kılıççı, Yiğit, Elif, Berna, Sahra, Sema ve Mehmet Akif

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi