• $7,4377
  • €9,019
  • 443.227
  • 1560.01
09 Mart 2020 Pazartesi 21:35 | Son Güncelleme:

Survivor 2020 Evrim Keklik nereli? Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler!

Survivor 2020 Evrim Keklik nereli" Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında" İşte hakkında merak edilenler!

“Survivor Evrim kimdir, nereli?” soruları merak ediliyor. Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik'in hayatı araştırılıyor. TV 8'de ekrana gelen yarışma bu yıl Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yapılıyor. Yaşadığı tartışmalar ve yarışmadaki performansı ile adından sıkça söz ettiren Evrim Keklik ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik merak edilen isimler arasında yerini aldı. Survivor Evrim kimdir, nereli? TV 8’de yayınlanan yarışma izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik, yaşadığı tartışmalar ve yarışmadaki performansı ile adından sıkça söz ettiriyor.

SURVİVOR EVRİM KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul’a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”

<p>Hiçbir şey ortaya koyamayan, alternatif üretemeyen muhalefetin işi ve gücünün yalan söyleyerek se

'Muhalefet yalan, algı ve manipülasyonla oy devşirmeye çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti

Kızılırmak buz tuttu