• $7,8229
  • €9,2813
  • 483.254
  • 1217.79
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Haziran 2020 Çarşamba 07:41 | Son Güncelleme:

Survivor Evrim Keklik kaç yaşında? Survivor Evrim kimdir, nereli?

Survivor Evrim Keklik kaç yaşında" Survivor Evrim kimdir, nereli"

Survivor'ın son zamanlarda en çok konuşulan isimleri arasında Evrim Keklik ilk sırada yer alıyor. Yaşadığı sert diyaloglar ve konsey konuşmalarıyla zaman zaman tepki çeken Keklik, bu hafta eleme potasında mücadele ediyor. Zaman zaman yükselen ve yarışmacılara karşı sert cevaplar veren Keklik İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Survivor Evrim hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Evrim Keklik hakkında hiç bilinmeyenler!

Ekranların sevilen yarışması Survivor'da büyük final için geri sayım başladı. Yarışmacılar arasında yer alan ve bazı kesimler tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Evrim Keklik çeyrek finale kalmayı başardı. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 10 yıl boyunca voleybol oynayan Keklik, daha sonra Galatasaray'a transfer olmuştur. Survivor'da son 8'e kalmayı başaran Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim aslen nereli ve kaç yaşında? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler...  

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2020 kadrosunda yer alan ve yarışmanın favori isimleri arasında gösterilen Evrim Keklik son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Hırslı ve inatçı yapısıyla dikkat çeken yarışmacı oyun performanslarında da ön plana çıkıyor. Evrim Keklik, 1990'da İstanbul’da dünyaya geldi. 29 yaşında olan Keklik ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlamış ve 10 yıl boyunca devam etmiştir. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer olan Keklik, 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transfer olmuştur.

Yaşadığı talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun süren Evrim voleybola ara vermek zorunda kalmıştır. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam etmiştir. Üniversitede 4 yıl yüzme sporuyla uğraşan yarışmacı 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun olmuştur. Üniversite eğitimi 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailesinin yanına 2017 yılında geri dönen yarışmacı sualtı hokeyine başlamıştır. 1 yıldır bu spor ile ilgilenen Evrim bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğü yapmaktadır."

SURVIVOR EVRİM BOYU KAÇ?

Survivor'ın sevilen yarışmacısı Evrim Keklik'in boyu 1,67 cm uzunluğundadır. 

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

İYİ Parti nereye?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Atılan çöpler nehir debisi düşünce ortaya çıktı

İstanbul'un semtlerinde en çok nereli yaşıyor?