• $7,3409
  • €8,8764
  • 408.725
  • 1528.82
24 Şubat 2021 Çarşamba 10:26 | Son Güncelleme:

Survivor'a dün akşam kim elendi? Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor'a dün akşam kim elendi" Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim kim oldu"

Survivor'da adaya veda eden isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı! Televizyon ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor eleme oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Programın 23 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde konsey toplandı. Haftanın ilk eleme adayları Yiğit ve Çağrı olmuştu. Diğer eleme adayı ise SMS oylaması sonrasında belli oldu. Peki, 23 Şubat Survivor'da kim elendi?

Survivor'da elenen isim açıklandı. Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonuna bomba gibi devam ediyor. İlk bölümünden bu yana izleyicilerde büyük heyecan yaratan yarışma programın açlık, dokunulmazlık oyunları ve konseyler yarışmacılara zorlu dakikalar yaşatıyor. Yine bir ismin daha adaya veda ettiği Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte Survivor'a veda eden yarışmacı isim...

23 SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

23 Şubat Salı akşamı izleyici karşısına çıkan Survivor'da eleme konseyi toplandı. Yarışmada bu hafta eleme potasında yer alan isimler Yiğit, Çağrı ve İlayda oldu. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı veda eden ismi belirlemek üzere SMS oylaması sonuçlarını açıkladı. SMS sonuçlarına göre bu hafta en az oyu alan ve Survivor'a veda eden yarışmacı Yiğit oldu. Yiğit Survivor'a sonradan katılan isimlerden birisiydi ve ayrılığı sürpriz oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da bu hafta yine ünlüler takımı ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarında kozlarını paylaştı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmada haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ile karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya mücadele gösterdi. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı yenildi ve Yiğit birinci eleme adayı oldu. Yarışmanın ikinci eleme adayı ise Çağrı oldu. Survivor'da SMS birincisi Batuhan oldu ve İlayda Şeker'in adını söyledi. Bunun sonucunda üçüncü eleme adayı İlayda oldu.

<p>Bu süreç şu şekilde ilerleyecek:<br></p><p>İllerimiz 100 bin nüfusa düşen vaka  sayısı baş

Kontrollü normalleşme nasıl olacak?

Uyuşturucu tacirleri evi seraya dönüştürdüler

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar