• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ocak 2021 Perşembe 15:18 | Son Güncelleme:

Survivor Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal'dan duygulandıran paylaşım: Ben sevdiklerimi paylaşamazken...

Survivor Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal'dan duygulandıran paylaşım: Ben sevdiklerimi paylaşamazken...

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor 2021 kadrosuna dahil olan Issız Adam filmiyle hafızalarda yer edinen Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal, eşinin gidişinin ardından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Sosyal medya kullanıcıları Lale Cangal'ın paylaşımına büyük ilgi gösterdi.

TV8'de ekrana gelecek olan Survivor 2021 kadrosu açıklanırken yarışmadaki en dikkat çeken isimlerden biri Cemal Hünal oldu. 9 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak olan Survivor 2021 yarıışmacısı Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Lale Cangal, eşiyle olan bir pozunu paylaşarak şu notu düştü: 'Ben sevdiklerimi paylaşamazken öyle bir iş çıkar ki, 7-24 paylaşmak zorunda kalırsın. İşte o yüzden artık onu sosyal medyamdan sakınmayacağım. Bir de kendi iyi çıktığım fotoğrafları koymak aslında tarzım değil ama bu adamla fotoğrafım cidden az... 'Sizce Cemal hayatının normalini yaşamaya mı gitti, yarışmaya mı gitti?' bunu zamanla göreceğiz... 'Sizce sabır ve açlık performansı nasıl olacak?' Ben gerçekten yorum yapamıyorum… Göreceğiz.'

<p>Gelişen piyasalara para akımının devam ettiği sürece Türkiye'nin önde olacağını söyleyen  Ekonomi

Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasalara nasıl yansıyacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki