• $8,3197
  • €9,9929
  • 476.959
  • 1345.15
07 Nisan 2021 Çarşamba 09:37 | Son Güncelleme:

Survivor Batuhan Karacakaya'ya ne oldu? Survivor Batuhan dün akşam neden ağladı?

Survivor Batuhan Karacakaya'ya ne oldu" Survivor Batuhan dün akşam neden ağladı"

Survivor Batuhan bu sene iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor. Programın yeni bölümünde Survivor Batuhan Karacakaya'ya ne oldu? Survivor Batuhan dün akşam neden ağladı? sorusunu getirdi. Bir dönemin meşhur dizisi Aşk-ı Memnu'da Bülent karakterine hayat vermiştir. Konuya yönelik açıklamayı dün akşam Acun Ilıcalı yaptı.

Survivor yeni bölümde Batuhan Karacakaya'nın ağlaması geceye damga vurdu. Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisiyle ünlenen Batuhan şu sıralar Survivor ünlülüler 2021 kadrosunda yer alıyor. Ekran başındaki izleyenlerde Survivor Batuhan Karacakaya'ya ne oldu? Survivor Batuhan dün akşam neden ağladı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Konuya yönelik açıklamayı Ilıcalı yaptı.

SURVİVOR BATUHAN NEDEN AĞLIYOR, ELENDİ Mİ?

Survivor Batuha'nın ağlaması yayınlanan fragmana damga vurdu. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, "Survivor'da üzücü bir gelişme yaşandı. Açıkçası beklemediğimiz, ummadığımız şaşırdığımız da bir gelişme." dedi. Bu sırada konseyde bulunan Batuhan'ın ise ağlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Batuhan'ın oyunda kural dışı içecek aldığı bildirildi. Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında Survivor kurallarını deldiklerini belirtti. Yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler ve bunları sakladılar yönünde duyum aldığını belirten Ilıcalı, sözü iki yarışmacıya verdi ve Kalaycıoğlu iddiaları doğruladı. Aynı şekilde İlayda'nın da bir yiyeceği Hanzade ile paylaştığı ortaya çıktı. Söz konusu dört yarışmacı da 3 ödülden yararlanamayacak. Batuhan kural dışı hareketi nedeniyle durumu kabullenemedi.

Ancak Batuhan'ı gözyaşları içinde bırakan durum, kural ihlali yaparak ceza alması ve bunun ardından da SMS birincisi seçilmesi. Genç yarışmacı, yaptığı için pişman olduğunu ve utandığını ifade etti.


SURVİVOR BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Oyuncu Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında "Bülent Ziyagil" rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde "Mert" karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı, Diriliş Ertuğrul dizisinde "Dündar" rolünü canlandırdı. Survivor 2021'e yarışmacı olarak katıldı.

Dizileri

2016-2017 / Diriliş Ertuğrul (Dündar Bey)

2011-2013 / Umutsuz Ev Kadınları (Mert)

2008-2010 / Aşk-ı Memnu (Bülent Ziyagil)

2007-2008 / Bıçak Sırtı (Murat Ertuğrul)

2005 / Beşinci Boyut (Arif/Emre)

2004 / Büyük Buluşma (Tunç)

Filmleri

Aşk Tesadüfleri Sever - 2011

Dersimiz Atatürk - 2010

Bekle Beni - 2010

Uzun Hikâye - 2012

  • Survivor Batuhan neden ağlıyor
  • Survivor Batuhan neden ağladı
  • Survivor Batuhan Karacakaya
  • Survivor Batuhan kimdir
  • Survivor Batuhana ne oldu
  • Survivor 2021
<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor