• $7,4185
  • €8,9928
  • 446.003
  • 1569.35
22 Aralık 2020 Salı 13:25 | Son Güncelleme:

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'dan aşk dolu paylaşım! Sosyal medya çalkalandı

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'dan aşk dolu paylaşım! Sosyal medya çalkalandı

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında tanışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşklarını ilan etmelerinin ardından sosyal medya paylaşımlarını artırdı. Çift sürekli aşk pozları verirken son paylaşımları çok konuşuldu. Nisa ve Barış'ın aşkla baktığı anlar hayranlarını mest etti.

TV8'de yayınlanmış olan Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında farklı takımlarda mücadele eden Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı yarışmanın bitmesinin ardından görüşmeye devam etmiş ancak aşk haberlerini yalanlamıştı. Enes Batur'un evinde samimi görüntüleri ortaya çıkan ikili aşk haberlerini kabul etmek zorunda kalmıştı. Ortak bir açıklama yayınlayan ikili aşkını ilan etmiş oldu.

Ünlü çift aşk yaşadığını açıklamasının ardından sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya başladı. Attıkları her paylaşımla aşklarını sevenlerine gösteren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı son paylaşım ile dikkat çekti.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın birbirine aşkla baktğı anlar hayranlarını mutlu ederken ikilinin paylaşımı büyük beğeni topladı.

İşte Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşkla birbirine baktığı o poz:

<p>Futbolda sıcak gelişmeleri ve merak edilen başlıkları Akşam Gazetesi Spor Editörü Tamer Ayeri, yo

Muslera'nın dönüşü Galatasaray'a ne katar?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! İşte o detaylar...

Kızılırmak buz tuttu