• $7,8796
  • €9,3934
  • 459.184
  • 1342.49
31 Mart 2020 Salı 21:34 | Son Güncelleme:

Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler...

Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler...

Survivor 2020'nin kadrosunda yer alan Barış Murat Yağcı ekran başındaki izleyicilerin favori yarışmacıları arasında yer alıyor. İşte yarışmacı hakkında merak edilenler...

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasının öne çıkan isimlerinden olan Barış Murat Yağcı ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Haberimiz içerisinden Survivor Barış Murat Yağcı hayatı hakkında merak edilen her şeye ulaşabilirsiniz.

BARIŞ MURAT YAĞCI HAYATI

Survivor 2020’nin sevilen yarışmacısı Barış Murat Yağcı 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Barış Murat Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

<p>Milletvekili Amazasp Danielyan konuşma yaptığı sırada Mikael Melkumyan sert tepki verince tartışm

İşgalci Ermenistan Meclisinde vekiller birbirine girdi... Azerbaycan yenilgisi tartışmaya neden oldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Edirne'de uygulanan koronavirüs önlemi Türkiye'de bir ilk oldu

Edirne'nin içme suyu kuraklık nedeniyle yüzde 3'e düştü! 36 saatlik kesinti